Prezentownik last minute: najlepsze prezenty dla fana k-popu


17 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Musisz kupić prezenty dla fana k-popu, a do Świąt coraz bliżej? Przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na podarunek, który zdążysz upolować nawet na ostatni moment.

Sylwestrowy koncert on-line (2021 New Year’s Eve Live)

Świetne rozwiązanie na Sylwestra w czasach pandemii. Obdarowany będzie mógł spędzić ostatni dzień roku z BTS, TXT, Gfriend, Enhypen czy Nu’est. Koncert rozpocznie się 31.12 o 13:30 polskiego czasu, ale dodatkowo będzie streamowany jeszcze w trzech innych terminach w kolejnych dniach. Big Hit Entertainment – wytwórnia odpowiedzialna za produkcję koncertu jest znana z organizowania show z prawdziwym rozmachem. Ich ostatni wirtualny koncert pobił światowy rekord, gromadząc milion oglądających ze 191 krajów.

Cena: od 138 PLN, link do biletów

Koreańskie kosmetyki

Produkty k-beauty są produktem eksportowym Korei równie wielkim co k-pop. Koreańskie kosmetyki słyną z świetnej jakości i przepięknych opakowań, sprawdzą się więc idealnie na prezent. Warto rozejrzeć się za maseczkami w płachtach, kremami BB lub CC albo produktami, które nie są popularne na zachodzie jak podkłady w poduszce, czy tinty do ust. Jeśli masz w pobliżu Hebe lub Kontigo, jesteś uratowany. Obie sieci mają oddzielne półki poświęcone koreańskim kosmetykom. Szukaj takich marek jak Holika Holika, Mediheal lub Skin79.

Cena: od 10 zł

Korea Południowa. Republika Żywiołów, Marcin Jacoby

W księgarniach jest kilka książek poświęconych k-popowi, w tym konkretnym zespołom. Jeśli myślisz, że będą dobrym pomysłem na prezent, sprawdź ich recenzje. Jeśli szukasz czegoś wartościowego, warto wybrać Korea Południowa. Republika Żywiołów. Jej autor jest wykładowcom i ekspertem zajmującym się Azją Południowo-Wschodnią, a prywatnie mężem Koreanki. Jego książka to prawdziwa podróż po Półwyspie – od historii, po kulturę. Nie zabrakło też rozdziałów o k-popie, czy k-dramach. Pozycja jest do kupienia w większości księgarni, a dla prawdziwie spóźnialskich dostępny jest też e-book.

Cena: ok 39,9 zł

Link: Wydawnictwo Muza

Karta podarunkowa do kpopowo.pl

Kpopowo.pl to jeden z największych sklepów sprzedających k-popowe produkty – od płyt, po ubrania, koreańskie kosmetyki, light sticki, biżuterię inspirowaną idolami i gadżety. Co ważne, produkty wysyłane są z Polski, więc nie trzeba na nie czekać miesiącami. Jeśli nie wiesz co wybrać, voucher do sklepu będzie idealny.

Cena: od 50 zł

Link: kpopowo.pl

Dostęp do platformy streamingowej z koreańskimi serialami

Jest spora szansa, że Twój fan k-popu lubi też koreańskie dramy. Z pewnością ucieszy go wtedy dostęp do platformy streamingowej, która gromadzi najlepsze koreańskie seriale – na przykład do viki.com. Wszystkie pozycje dostępne są z angielskimi napisami, a wiele także z polskimi. Platforma dostępna jest także na aplikacje mobilne oraz współpracuje z AndroidTV i AppleTV.

Cena: od 120 zł (12 mc)

Link: viki.com

Musisz kupić prezenty dla fana k-popu, a do Świąt coraz bliżej? Przychodzimy z pomocą. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na podarunek, który zdążysz upolować nawet na ostatni moment. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →