fot. ribowski

Polski producent Maro Music nagrał singiel, który podbija Japonię


13 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Maro Music w czerwcu wydał album REJECTS, na którym znalazły się zagraniczne gwiazdy. Jeden z singli zyskał dużą popularność w Japonii, gdzie trafił do zestawienia Spotify.

Maro Music z przebojem w Japonii

Projekt REJECTS od początku cieszył się zainteresowaniem poza Polską. O płycie Maro Music pisano m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Powodem tego zainteresowania były chociażby zagraniczne featuringi, jakie Maro zawarł na krążku. Byli tom.in. członkowie Wu-Tang Clanu, P Moeny, Kool Keith, Mickey Shiloh oraz Awich – artystka z Japonii. To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka współpracuje z polskimi twórcami. Wcześniej przecięła się z Tymkiem w utworze Aligator.

Zobacz: Maro Music: “Chciałbym dać ludziom szansę do przeżycia albumu jako kompletnego dzieła” [wywiad]

Razem z Awich Maro stworzył piosenkę Kagome Kagome. Utwór cieszy się ogromnym zainteresowaniem w kraju kwitnącej wiśni. W zeszłym tygodniu znalazł się na pierwszym miejscu w japońskim TOP 5 Viral na Spotify i do tej pory utrzymuje się w pierwszej piątce.

maro music awich
fot. materiały prasowe

Album wydany przez Maro Music został utrzymany w konwencji fabularnego audio-musicalu. Autor wraz z gośćmi opowiada historię osadzoną w fikcyjnym, cyberpunkowym świecie. Każdy z zaproszonych artystów odgrywa więc jakąś rolę, również obecna w Kagome, Kagome wokalistka.

Awich w fabule REJECTS wcieliła się w postać MAJO, która jest królową cyberseksu na dalekim wschodzie. Prowadzi również inne szemrane interesy, ale produkcja sexborgów i sprzedawanie ich do różnych zakątków świata daje jej największy przychód. W fabule REJECTS jako pomocnik MARO wyruszamy do niej, by wejść na chwilę w ten dziwny, niespotykany biznes i zarobić trochę pieniędzy – po niefortunnym splocie zdarzeń po którym straciliśmy cały majątek.

– czytamy w informacji prasowej (pisownia oryginalna).

Maro Music feat. Awich – Kagome, Kagome

Maro Music w czerwcu wydał album REJECTS, na którym znalazły się zagraniczne gwiazdy. Jeden z singli zyskał dużą popularność w Japonii, gdzie trafił do zestawienia Spotify. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →