@mixone

Maro Music prezentuje pierwszy singiel z „Rejects”. Gościnnie Deadly Hunt


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafił pierwszy singiel z długo wyczekiwanego projektu producenckiego Rejects od Maro Music. Na singlu Never Give Up gościnnie udzielił się brytyjski artysta Deadly Hunta, który wcielił się w rolę przywódcy rebelii. Sprawdź szczegóły.

Pierwszy singiel z niezwykłego cyberpunkowego projektu Rejects

Do sieci trafił pierwszy singiel z wyczekiwanego albumu producenckiego Maro Music zatytułowanego Rejects. W utworze Never Give Up możemy usłyszeć brytyjskiego rapera Deadly Hunta, który wcielił się w rolę przywódcę rebelii. Uwagę zwraca fabularny teledysk do utworu autorstwa 9literfilmy. Świat, do jakiego zabiera nas Maro Music na Rejects, dokładniej przybliża informacja prasowa:

Dziś otrzymaliśmy pierwszy singiel z klipem zapowiadający międzynarodowe „Rejects”. „Never Give Up”, z featuringiem brytyjskiego artysty Deadly Hunta. 
Singiel osadzony został w nowocześnie brzmiącym, cyberpunkowym klimacie i jest częścią całej historii opisanej na albumie. Tym razem jako pomocnik szmuglera – Maro, wyruszamy w podróż, by przekazać Deadly Hunta – przywódcy rebelii, zasoby niezbędne do szkolenia jego własnej armii. 
„Never Give Up” to pierwszy singiel-rozdział całej opowieści „Rejects”, z którą zostaniemy zapoznani już w czerwcu. Każdy następny będzie opowiadał nam inną część historii.
Utwór razem z fabularnym klipem zabiera nas w podróż do bazy rebeliantów, na których czele stoi Deadly Hunta. Jako słuchacz jesteśmy pomocnikiem Maro – człowieka od zadań specjalnych i szmuglera zaopatrującego klientów w niezbędne towary.
Singiel „Never Give Up” nie jest pierwszą muzyczną współpracą Maro z brytyjskim artystą. Ich wspólny utwór „When It’s War”, który pojawił się w oficjalnym soundtracku do gry Cyberpunk 2077, zgromadził do dzisiaj ponad 850 tysięcy odsłuchań w samym Spotify. Ponowna współpraca obu muzyków to gratka dla fanów futurystycznie brzmiących produkcji, połączonych z odważnym, niekiedy eksperymentalnym stylem rapowania.
Przypomnijmy, że fabularny album „Rejects” został zapowiedziany kilka tygodni temu. Udzielili się na nim artyści z całego świata – wśród nich członkowie legendarnego Wu-Tang Clanu – Ghostface Killah, Raekwon i Killah Priest, a także Cappadonna czy jedna z ikon brytyjskiego rapu – P-Money. Z trailera albumu wynika, że jego premiera odbędzie się już w czerwcu. Projekt można śledzić na dedykowanym mu profilu Instagramowym – @rejects.tech. 

Maro Music: „Chciałbym dać ludziom szansę do przeżycia albumu jako kompletnego dzieła” [wywiad]

Maro ft. Deadly Hunta – Never Give Up

Do sieci trafił pierwszy singiel z długo wyczekiwanego projektu producenckiego Rejects od Maro Music. Na singlu Never Give Up gościnnie udzielił się brytyjski artysta Deadly Hunta, który wcielił się w rolę przywódcy rebelii. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →