Polish Hip-Hop Festival 2019 – 8. ogłoszenie

Obserwuj nas na instagramie:

Do tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostał już niecały miesiąc. Dziś do line-upu dołączyli kolejni artyści.

Dotychczas poznaliśmy kilkudziesięciu artystów, wśród których znalazły się największe gwiazdy, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 – kolejne ogłoszenie

W dniach 1-3 sierpnia w Płocku zagrają m.in. PRO8L3M, Paluch, Sokół, KęKę, O.S.T.R., Kali, Polska Wersja, Smolasty, Ero i Kosi oraz ekipa Chillwagonu. To jednak nie wszystko. Sprawdźcie, kto dziś dołączył do składu festiwalu.

Borixon i ReTo

Show Borixona i ReTo nie będzie przypadkowy. Ich występ z kilku powodów może na stałe zapisać się w historii festiwalu, więc radzimy go potraktować jako punkt obowiązkowy!

Tede

Tede to jeden z najlepszych polskich raperów w historii i człowiek, który każdą swoją kolejną płytą zaskakuje słuchaczy. Do Płocka przyjedzie ze swoim najnowszym krążkiem – Karmagedon.

Wac Toja

Nie musiał długo pracować na swoją renomę. Pomógł mu wrodzony talent, charakterystyczny głos, wyjątkowy styl i wsparcie QueQuality. Wac Toja przecierał swoje szlaki najpierw świetnymi singlami i mixtape’ami, teraz zdobył jeszcze więcej fanów dzięki Turboboost, które z miejsca zostało okrzyknięte jedną z najmocniejszych pozycji tego roku. Młody Wilk z 2015 roku i człowiek banger, który zyskuje coraz większy rozgłos na polskiej scenie.

B.O.K

Wielu jeszcze nie przekonało się do rapu łączonego z żywymi instrumentami. Doskonałą propozycją jest B.O.K, w którym pierwsze skrzypce gra raper Bisz. Bydgoski zespół będzie promował wydany kilka miesięcy temu album Symetria, jedną z najlepszych płyt 2018 roku. Jest to oryginalny projekt multiinstrumentalnego bandu, w którym środek ciężkości przeniesiony został z pojedynczych utworów na całokształt materiału. Rap, soul, jazz i rock – to wszystko już wkrótce na płockiej scenie.

Kuba Knap

Na scenie obecny jest od wielu lat. Przez ten czas zdążył zapracować na miano pracoholika wydając wiele płyt, a przy okazji nagrywając również takie, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Kuba Knap, jeden z najsympatyczniejszych polskich raperów, zapewni totalny chillout, miłość do klasycznej, hip-hopowej szkoły i tonę relaksu utworami nie tylko z ostatniego solowego Knuriona, ale i dzieł WCK i Wpierpolu

Mordor Muzik

Klimat chłodnego, deszczowego Londynu z mocnym basem w tle. U nas się to nie uda? Bzdura! Polski grime istnieje, co udowadniają Ginger, Miły ATZ i Majkizioom, którzy pod wspólnym szyldem Mordor Muzik są czołowymi przedstawicielami jednego z najbardziej charakterystycznych i nietypowych gatunków muzyki ostatnich lat. Skład jest gwarancją energicznego koncertu i niezapomnianych wrażeń.

Sztoss

Sztoss to nie tylko wokalista i autor tekstów, ale również realizator. Rozgłos zdobył albumem 81, wyprodukowanym w klimacie nawiązującym do wydawnictw Drake’a i Partynextdoor, adaptując klimat nowego R&B na polski grunt. Tegoroczny Sztoss kontynuuje misję artysty, który zabiera słuchacza w podróż pełną rozterek uczuciowych po zadymionych klubach oraz mieście nocą.

Deys

Współpracował z najważniejszymi raperami młodego pokolenia. Jest jednym z prekursorów tańca c-walk w Polsce. Deys działał w podziemiu od 2008 roku wydając mixtape ProFill oraz EP Coldwave. Kilka lat później nakładem wytwórni QueQuality wydał swój pełnoprawny, legalny debiut – płytę Roku Pora Piąta. Nietuzinkowy raper z dobrej strony pokazał się na kolejnych albumach, m.in. Oczkach.

VBS i Przyłu

Dwóch młodych, ambitnych i muzycznie uzdolnionych artystów połączyło siły, żeby zabrać fanów w nietypową podróż pełną uczuć i emocji. VBS i Przyłu to jedne z najjaśniejszych postaci ostatnich miesięcy w Polsce. Wszystkim festiwalowiczom zaprezentują m.in. utwory z dobrze przyjętego Stowarzyszenia Umarłych Poetów, jednego z najbardziej pasjonujących i angażujących albumów tego roku.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – bilety, karnety

Tegoroczny Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na płockiej plaży. Karnety w cenie 160 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Do tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostał już niecały miesiąc. Dziś do line-upu dołączyli kolejni artyści. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dotychczas poznaliśmy kilkudziesięciu artystów, wśród których znalazły się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →