Polish Hip Hop Festival 2019 – znamy datę kolejnej edycji festiwalu!


01 października 2018

Podziel się newsem:

Sprawdźcie, kiedy czekają nas kolejne hip hopy nad Wisłą!

Od ostatniej edycji festiwalu minęło zaledwie kilka tygodni, ale organizatorzy Polish Hip Hop Festival już pracują nad tą przyszłoroczną i… już teraz ogłaszają datę siódmej edycji Polish Hip Hop Festival 2018, która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019. Zapisujcie w kalendarze!

Do Płocka znów przyjadą najlepsi raperzy z Polski i zagranicy, którzy wystąpią na scenach umiejscowionych na malowniczej plaży nad Wisłą.

Przypominamy, że płocka impreza w tym roku była rekordowa pod każdym względem. Polish Hip-Hop Festival 2018 gościł ponad 14 000 uczestników (w tym gości z wielu krajów Europy).

Dzięki zaangażowaniu naszych festiwalowiczów, zarówno tych przyjeżdżających do Płocka regularnie, jak i tych, którzy byli po raz pierwszy, rekordowe były również frekwencje na pojedynczych koncertach. Największą publiczność przyciągnęli Quebonafide, Tede i Abel, AllttA, Pezet i Małolat, Paluch, KęKę, Smolasty, Guzior, PLK, Białas i Bedoes oraz O.S.T.R.

Szósta edycja przyniosła także wiele nowości, m.in. nową scenę Red Bull Music Stage. Uczestnicy mogli liczyć także na dodatkowe atrakcje, m.in. darmowe festiwalowe tatuaże. Dzięki frekwencji i wielu inicjatywom Polish Hip-Hop Festival stał się jedną z największych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

A za rok będzie jeszcze lepiej! Czekamy z niecierpliwością na kolejne newsy o 7. edycji Polish Hip Hop Festival 2019!

Sprawdźcie, kiedy czekają nas kolejne hip hopy nad Wisłą! Od ostatniej edycji festiwalu minęło zaledwie kilka tygodni, ale organizatorzy Polish Hip Hop Festival już pracują nad tą przyszłoroczną i… już teraz ogłaszają datę siódmej edycji Polish Hip Hop Festival 2018, która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019. Zapisujcie w kalendarze! Do Płocka znów przyjadą najlepsi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →