Pola Rise w wyjątkowej, zagranicznej współpracy. Posłuchajcie „Higher”


14 czerwca 2020

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się nowy utwór Poli Rise – Higher, który artystka stworzyła z australijskim wokalistą i producentem – Andym Wardem. Posłuchajcie!

Reklama

Pola Rise zadebiutowała w 2018 roku albumem Anywhere But Here, który został bardzo dobrze przyjęty w środowisku muzycznym. Dwa lata po jego wydaniu, artystka podzieliła się b-side singlem ze swojego debiutu – Changes, a teraz prezentuje kolejne nowości!

Zagraniczna współpraca Poli Rise

Właśnie ukazał się nowy singiel Poli RiseHigher. Jest on o tyle wyjątkowy, że artystka zaprosiła do współpracy przy nim zagranicznego wokalistę i producenta, który na co dzień mieszka w Australii – Andy’ego Warda.

Andy Ward to niesamowity muzyk i ogromnie wrażliwy człowiek. Jego muzykę pokochałam od pierwszego usłyszenia. Utwór Let Me Down absolutnie mnie zahipnotyzował i zapętlałam go nieustannie. Nasze muzyczne porozumienie było dla mnie czymś totalnie niecodziennym i fantastycznym! Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto w ten sam sposób odczuwa i podobne emocje wkłada w dźwięki.

Pola Rise i Andy Ward – Higher, posłuchaj

Wspólny utwór Poli Rise i Andy’ego Warda powstawał podczas izolacji, na odległość na dwóch, odległych końcach świata. Mimo to, efekty są niesamowite. Posłuchajcie i przekonajcie się sami!

Pola Rise i Andy Ward – będzie wspólny album

Singiel Higher jest zapowiedzią wspólnego wydawnictwa Poli i Andy’ego. Spodziewajcie się zatem więcej tak emocjonalnych i poruszających kompozycji od tej dwójki!

Pola Rise Andy Ward Higher

W sieci pojawił się nowy utwór Poli Rise – Higher, który artystka stworzyła z australijskim wokalistą i producentem – Andym Wardem. Posłuchajcie! Pola Rise zadebiutowała w 2018 roku albumem Anywhere But Here, który został bardzo dobrze przyjęty w środowisku muzycznym. Dwa lata po jego wydaniu, artystka podzieliła się b-side singlem ze swojego debiutu – Changes, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.