Pola Rise prezentuje nowy utwór “Behind”


01 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Posłuchajcie “Behind!” – nowego utworu Poli Rise.

– Każdy z nas chce czasami rzucić wszystko i zacząć od nowa. Przytłacza nas otaczająca rzeczywistość, ocenianie każdego naszego kroku, każdego błędu. Czasami trzeba zwyczajnie odpocząć i nabrać dystansu. „Behind” to utwór, który napisałam właśnie w takim momencie – mówi o swoim singlu Pola Rise.

Pola Rise zadebiutowała w 2014 roku utworem “Did You Sleep Last Night”, który wywołał spore zamieszanie wśród fanów muzyki elektronicznej. Teledysk do piosenki obejrzano ponad 200 tys. razy. Artystka została również doceniona poza granicami kraju. Jako jedyna polska artystka została zaproszona do Deezer Session – obok takich artystów jak Selah Sue czy Asaf Avidan oraz znalazła się na składance z najlepszymi wykonaniami w amerykańskim Balcony TV.

Sprawdź także:
Klub Singla #1: Polska pop-inwazja vs. Ewolucja francuska

Posłuchajcie “Behind!” – nowego utworu Poli Rise. – Każdy z nas chce czasami rzucić wszystko i zacząć od nowa. Przytłacza nas otaczająca rzeczywistość, ocenianie każdego naszego kroku, każdego błędu. Czasami trzeba zwyczajnie odpocząć i nabrać dystansu. „Behind” to utwór, który napisałam właśnie w takim momencie – mówi o swoim singlu Pola Rise. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →