Zuza Baran

Pola Chobot & Adam Baran w intymnym singlu „Trzeba Mi”

Podziel się newsem:

Pola Chobot i Adam Baran prezentują kolejną odsłonę swojego nadchodzącego materiału. Singiel Trzeba mi zapowiada ich kolejny album o tym samym tytule.

Reklama

Pola Chobot & Adam Baran – jesienny niepokój i wiosenna czułość

Ich muzyka jest jak pory roku. Dopiero co rozczulały nas dźwięki ich ostatniego singla Kurz – pełne niepokoju, niepewności i jesiennego mroku. Dziś Pola Chobot & Adam Baran zwiastują wiosnę. O wiele spokojniejszą, bezpieczniejszą i czulszą, choć wciąż z pewną dozą melancholii.

Sprawdź również: Pola Chobot i Adam Baran o swoim jesiennym przeobrażeniu – wywiad

Bo z jednej strony mamy tu bardzo intymną opowieść, podkreśloną zresztą pełnym emocji teledyskiem, z drugiej jednak sami artyści twierdzą, że utwór Trzeba mi to pełna niedopowiedzeń i gotujących się w ciszy emocji historia poszukiwania własnego ja.

Rozpaczliwy głos i przestrzenne gitary, w surowym, ascetycznym, choć pełnym czułości obrazku, stawiają podstawowe pytania o sens istnienia wrażliwej jednostki. Czy i jak wiele jesteśmy w stanie dowiedzieć się o sobie, przeglądając się w drugim człowieku? Czego tak naprawdę trzeba nam?

Pola Chobot & Adam Baran Trzeba Mi
Pola Chobot & Adam Baran – „Trzeba Mi”, okładka singla

Trzeba mi – nowy singiel duetu Pola Chobot & Adam Baran

Trzeba mi to taki utwór, którym trzeba się po prostu zaopiekować. Dajcie się zatem objąć tymi nowymi burzeniami Poli Chobot i Adama Barana i zatopcie się w ramionach tych dźwięków.

Pola Chobot & Adam Baran zapowiadają nowy album – Trzeba mi

Singiel Trzeba mi to jednocześnie zapowiedź nowego wydawnictwa od Poli Chobot i Adama Barana. Mini album o tym samym tytule ujrzy światło dzienne już niedługo. Ukaże on nieznany dotąd kierunek w twórczości duetu, który nie rezygnując z eksperymentowania, organicznych brzmień i gitarowych riffów, znanych z debiutu, rozwija swój język, reinterpretując rzeczywistość na swój własny, niepowtarzalny sposób. Artyści zapowiadają swój nowy materiał jako poetycki komunikat zmiany oraz opowieść o początku i końcu. O odradzaniu się i stwarzaniu na nowo. Wyczekujcie!

Pola Chobot & Adam Baran Trzeba Mi
Pola Chobot & Adam Baran

Pola Chobot i Adam Baran prezentują kolejną odsłonę swojego nadchodzącego materiału. Singiel Trzeba mi zapowiada ich kolejny album o tym samym tytule. Pola Chobot & Adam Baran – jesienny niepokój i wiosenna czułość Ich muzyka jest jak pory roku. Dopiero co rozczulały nas dźwięki ich ostatniego singla Kurz – pełne niepokoju, niepewności i jesiennego mroku. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.