fot. Zuza Baran

Pola Chobot & Adam Baran – ostatnia szansa na koncerty (w tym roku)


08 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Czarujący duet zagra swoje ostatnie koncerty w tym roku, akuratnie wyrabiając się w czasie przed pandemiczną przerwą w regularnej dostawie kultury live. Pola Chobot & Adam Baran – usłyszcie ich, warto.

Pola Chobot & Adam Baran – z piwnicy do loftu

Usłyszałam ich i zakochałam się, nie znając ani jednej ich piosenki. Duet występował jako support przed Kwiatem Jabłoni, a ja już dawno nie byłam urzeczona czyimkolwiek występem tak bardzo. Pięć piosenek wystarczyło aż nadto, by po prostu wiedzieć, że na scenie stoją gotowi, wyrzeźbieni już artyści. Choć może wyrzeźbieni to złe słowo, jest za twarde – lepiej byłoby uznać ich za ukształtowanych. Inspiracjami, swoimi własnymi rękami, muzyką, która w ich wykonaniu była nie na żywo, a po prostu żywa.

Pola Chobot & Adam Baran skutecznie odświeżają piwnicznego bluesa. Ten, po ich akcji-renowacji brzmi nowością i nie kurzy się już dłużej pod stertą starych winyli. To mogło być pierwsze wrażenie, brzmienie odległe, troszkę już zapomniane, powycierane i pozaciągane. Drugie zaciągnięcie się tą muzyką to bardziej klimat loftu, industrialność, paradoksalnie, niezwykle ciepła. Rury na zewnątrz ścian, grzmiące gitary i wiersze. Alternatywka XXI wieku.

Przeczytaj: Pola Chobot i Adam Baran o swoim jesiennym przeobrażeniu  – wywiad

Pola Chobot Adam Baran koncerty bilety
fot. Zuza Baran

Trzy koncerty ostatniej szansy

Duet w grudniu zagra trzy ostatnie koncerty w tym roku, znakomicie wstrzeliwując się w okres, który pozwala na uczestniczenie w kulturalnych wydarzeniach. Zespół zagra we Wrocławiu, Poznaniu oraz w Dąbrowie Górniczej – jeśli jesteście z okolic, nie możecie tego przegapić.

Pola i Adam podczas swoich występów zaprezentują materiał z najnowszej EP-ki pt. Trzeba mi (którą możecie zamówić na stronie mtj.pl), a także cofną się do czasów albumu Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży? Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram zbliżających się koncertów.

Do zobaczenia!

Pola Chobot & Adam Baran – Fruń

8 grudnia 2021 roku – Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław
9 grudnia 2021 roku – Meskalina, Poznań
17 grudnia 2021 roku – Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza

Czarujący duet zagra swoje ostatnie koncerty w tym roku, akuratnie wyrabiając się w czasie przed pandemiczną przerwą w regularnej dostawie kultury live. Pola Chobot & Adam Baran – usłyszcie ich, warto. Pola Chobot & Adam Baran – z piwnicy do loftu Usłyszałam ich i zakochałam się, nie znając ani jednej ich piosenki. Duet występował jako […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →