fot. materiały prasowe

Plaża Wilda warta poznania, czyli sporo różnych koncertów na wyciągnięcie ręki


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Plaża Wilda warta poznania – tak muzyczne otoczenie dostępne jest nie gdzie indziej jak w Poznaniu. Kto zagra w tym magicznym miejscu?

Piasek i muzyka, czyli czego chcieć więcej

Plaża Wilda to niesamowicie klimatyczna miejscówka zlokalizowana zaraz przy samej Warcie. Miejsce to dostarcza nam ogrom przeróżnych aktywności w plenerowym otoczeniu. To właśnie tutaj możecie wziąć udział między innymi w eko warsztatach, koncertach, rozmaitych targach, a także w przedsięwzięciach sportowych. By znaleźć jednak odpowiedni balans do dyspozycji, oddana jest również strefa relaksu i chilloutu ze strefą gastronomiczną, która na pewno zadba o odpowiednie nawodnienie i pełny żołądek.

Nic więc dziwnego, że to nowo otwarte miejsce stale przyciąga tłumy chcące bawić się do późnych wieczornych godzin. Nie czujecie się przekonani? Te koncerty na pewno pomogą Wam podjąć decyzję, by odwiedzić tę magiczną plażę. Zobaczcie sami!

COALS | Plaża Wilda

Kacha Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski, czyli duet tworzący śląski zespół folkowy łączący w sobie elementy elektrotechniki, charakteryzujący się delikatną melodią i eterycznością wystąpią w Poznaniu już w najbliższy piątek, 19 sierpnia.

Coals
fot. materiały prasowe

Kalwi & Remi I Plaża Wilda

Explosion – singiel, który trafił do TOP 10 Deutsche Dance Charts ponownie na żywo i to na plaży? No żyć nie umierać. By tego doświadczyć, musicie po prostu wybrać się na promujących muzykę klubową producentów Kalwi & Remi, którzy wystąpią już 20 sierpnia.

Plaża Wilda
fot. materiały prasowe

Tribbs I Plaża Wilda

Mikołaj Trybulec, którego remixy ożywiają klasyki, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej dla tych najmłodszych odbiorców. Jego wybory to piosenki z uniwersalnym przesłaniem, w tym między innymi tegoroczny hit Ostatni raz zatańczysz ze mną (FT. Kubańczyk), Bal Wszystkich Świętych, Ghost czy też Smak słów. Posłuchajcie ich na żywo już 2 września.

Plaża Wilda
fot. materiały prasowe

Dj Wika I Plaża Wilda

DJ Wika to seniorka z wigorem, której optymizm i niezmordowana doza energii potrafią połączyć wszystkie pokolenia przy najlepszych tanecznych rytmach. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami już 3 września.

Plaża Wilda
fot. materiały prasowe

Sarapata I Plaża Wilda

Duet Sarapata dostarczający nam porcję świeżego, energetycznego i bardzo romantycznego techno już 16 września postara się unieść Was w świat intymnych wrażeń.

Plaża Wilda
fot. materiały prasowe

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, która wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Plaża Wilda warta poznania – tak muzyczne otoczenie dostępne jest nie gdzie indziej jak w Poznaniu. Kto zagra w tym magicznym miejscu? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

COALS na Plaży Wilda – 19.08.2022 | 19 sierpnia 2022, Piątek, Eco Village Plaża Wilda

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →