kadr z klipu do utworu „Sky" Playboia Cartiego

Playboi Carti zdradził tytuł swojej nadchodzącej płyty


13 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W wywiadzie dla XXL Playboi Carti zdradził tytuł swojej najnowszej płyty, Music, oraz ujawnił kilka innych szczegółów. Sprawdź!

Garść informacji o najnowszym albumie

W wywiadzie dla XXL Playboy Carti opowiedział parę interesujących rzeczy dotyczących swojego nadchodzącego albumu, ale także życia osobistego. Najnowsze wydawnictwo Cartiego będzie zatytułowane Music, bo jak twierdzi sam raper:

Mam zamiar nazwać swój album Music, bo w tym właśnie jestem, wiesz, o czym mówię? Muzyka. To wszystko, czym jestem w tym momencie

Spytany o największe inspiracje i tematy, jakie będą dla niego ważne na najnowszym albumie, Playboy Carti odpowiedział:

Miłość. Seks. Narkotyki. Zmiany w moim życiu. Rapowałem o pójściu na odwyk. Chcę iść na odwyk, bo wydaje mi się, że mam chorobę dwubiegunową. Chcę, żeby wszyscy poczuli się wolni. Chcę, żeby ten album sprawił, że wszyscy poczują się wolni. Mam nadzieję, że ten album przyniesie światu pokój, szczerze mówiąc. Jestem zakochany w tym, co robię. Jak już mówiłem, nie można mi przypisać żadnej łatki gatunkowej. Mój młodszy brat mówi mi to cały czas.

Dalszą część wywiadu Carti poświęcił komplementowaniu Iggy Azalei, raperki, prywatnie matki jego pierwszego dziecka, Onyx.

Playboi Carti – Sky

Playboi Carti wystąpi w Polsce

Playboi Carti już pod koniec czerwca wystąpi w Polsce. Raper z Atlanty został jednym z headlinerów tegorocznego Open’er Festivalu, który odbędzie się w Gdyni. 30 czerwca na scenie głównej oprócz Cartiego wystąpią tacy artyści jak Glass Animals, Twenty One Pilots czy Royal Blood. Spośród światowych gwiazd rapu oprócz Cartiego w Gdyni w pozostałe dni festiwalu wystąpią między innymi Megan Thee Stallion czy Doja Cat.

W wywiadzie dla XXL Playboi Carti zdradził tytuł swojej najnowszej płyty, Music, oraz ujawnił kilka innych szczegółów. Sprawdź! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Garść informacji o najnowszym albumie W wywiadzie dla XXL Playboy Carti opowiedział parę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →