Pi’erre Bourne, producent Playboi’a Cartiego na koncercie w Polsce


19 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pi'erre Bourne, producent takich hitów jak Magnolia i Gummo zawita do Polski ze swoim własnym materiałem. 1 marca w warszawskich Hybrydach odbędzie się jego koncert. Sprawdźcie szczegóły.

Yo Pi’erre, you wanna come out here?

To chyba obecnie jeden z najpopularniejszych tagów producenckich. Sam tag z miejsca stał się viralowym hitem i stałym bywalcem memów. Zapewniło to producentowi rozpoznawalność na całym świecie.

Pi’erre Bourne to producent, autor tekstów i dyplomowany inżynier dźwięku. W środowisku hip-hopowym znany jest przede wszystkim z wyprodukowania hitu Magnolia Playboi’a Cartiego. Singiel ten pokrył się potrójną platyną i dotarł na 11. miejsce prestiżowej listy Billboard Hot 100. Odpowiada również za inny hit – Gummo, autorstwa niesławnego już 6IX9INE.

Playboi Carti – Magnolia

Pi’erre Bourne po raz pierwszy na solowym koncercie w Polsce

1 marca w warszawskich Hybrydach Pi’erre po raz pierwszy zaprezentuje swój solowy materiał.

W 2019 roku wydał dwie produkcje, mixtape The Life of Pi’erre 4 i pełnoprawny album Sli’merre, na którym dograły się takie osobistości jak chociażby 21 Savage, DaBaby czy Lil Uzi Vert.

Pi’erre Bourne – Poof

Pi’erre Bourne w Warszawie, 1 marca 2020 – bilety

Bilety na koncert Bourne’a możecie zdobyć na stronie Biletomat.pl. Osoby, które zdecydują się na zakup, poza koncertem Pi’erre’a otrzymają specjalny bonus, a także jako pierwsi dowiedzą się o następnym koncercie Playboi’a Cartiego w Polsce. Nie pozostaje nic innego, jak tylko kupić wejściówki!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pi'erre Bourne w Warszawie | 1.03.2020

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.