Dagny – norweska gwiazda pop wystąpi w Polsce


24 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dagny jest artystką, która tworzy muzykę popularną i co ważniejsze - nie ucieka przed tym. Żadna tam alternatywna mieszanina, po prostu wysokojakościowy pop. Bo można taki robić. Piosenkarka da koncert w Warszawie 20 kwietnia 2021 roku.

Dagny – nie było dla niej innej drogi

Nie planowała swojej kariery, właściwie, obrała tę ścieżkę przypadkiem, skręcając w nią zupełnym mimochodem. Pochodzi z muzycznej rodziny, więc może stąd tendencje do chęci wyłamania się i zajęcia się czymś innym? W każdym razie nie podziałało: talentu (i genów?) tak łatwo nie da się oszukać. Dagny zadebiutowała pięć lat temu i od tego czasu sukcesywnie pracuje na głośność swego nazwiska. Dotarła do tego momentu, że jest znana poza swą ojczystą Norwegią, a jej grono fanów stale się powiększa. Współprace z takimi gwiazdami jak Katy Perry, czy Steve Aoki ugruntowały jej pozycję i pozwoliły wypłynąć na szerokie wody, gdzie zresztą jej dobrze.

Dagny

Dagny – miłość z dwóch perspektyw

Na początku października artystka wydała płytę zatytułowaną Strangers/Lovers promowaną singlem It’s Only a Heartbreak. Tym razem Dagny postawiła na koncept i stworzyła materiał opisujący uczucia z dwóch przeciwnych biegunów. Dzieląc płytę na części wyraźnie zaznaczyła, kiedy (i jak ) kończy się zauroczenie, zachowała też balans w śpiewaniu o miłości. Udało jej się, mimo oklepanego wątku skusić do poznania całości tej historii, początkowo naiwnej, później – smutnej. Na nadchodzącym koncercie nie zabraknie wątków z tego albumu, niewątpliwie poprzeplatanych resztą znanych szlagierów artystki.

Dagny – Please Look At Me

Dagny – 20 kwietnia 2021, Warszawa – bilety

Artystka wystąpi w Warszawie, w klubie Hybrydy 20 kwietnia przyszłego roku. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Dagny jest artystką, która tworzy muzykę popularną i co ważniejsze – nie ucieka przed tym. Żadna tam alternatywna mieszanina, po prostu wysokojakościowy pop. Bo można taki robić. Piosenkarka da koncert w Warszawie 20 kwietnia 2021 roku. Dagny – nie było dla niej innej drogi Nie planowała swojej kariery, właściwie, obrała tę ścieżkę przypadkiem, skręcając w […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dagny | Hybrydy, Warszawa

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.