Algiers z nową płytą na koncercie w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Amerykański rockowy zespół Algiers na początku przyszłego roku zapowiedział premierę swojego nowego albumu - There Is No Year. W ramach trasy promocyjnej, w lutym zawitają do Polski. Sprawdźcie szczegóły.

Algiers to pochodzący z Atlanty w stanie Georgia rockowy zespół, w którego skład wchodzą: wokalista i multiinstrumentalista Franklin James Fisher, basista Ryan Mahan, gitarzysta Lee Tesche oraz perkusista Matt Tong.

Zespół w swoich utworach łączy rocka, post-punk, industrialną elektronikę, gospel oraz soul. W tekstach Algiers nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych. Debiutancką płytę zatytułowaną Algiers wydali w 2015 roku we współpracy z niezależną amerykańską wytwórnią Matador. Dwa lata później ukazała się ich druga płyta – The Underside of Power.

Algiers – nowa płyta There Is No Year – premiera 17 stycznia

Na 17 stycznia 2020 roku zapowiedziana jest premiera trzeciej płyty zespołu Algiers. Krążek zatytułowany There Is No Year zawierać będzie 10 utworów, w tym promujący go singiel – Dispossession.

Algiers – Dispossession – posłuchajcie singla

Algiers w Polsce – bilety

Algiers już kilkukrotnie wystąpili dla polskiej publiczności. Między innymi na OFF Festivalu w 2015 roku czy w 2017 podczas promocji drugiego albumu, kiedy to zagrali w Polsce aż trzy koncerty.

Muzycy niebawem ponownie zawitają do naszego kraju. W ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo, już 20 lutego będzie można usłyszeć ich na żywo w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Algiers - Warszawa, Hybrydy | 20.02.2020

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.