Algiers zagrają w Polsce już w tym tygodniu!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Amerykańska grupa Algiers wydała niedawno nowy album - There Is No Year, a już w najbliższy czwartek, 20 lutego, będzie można usłyszeć ich na żywo podczas koncertu w Warszawie.

Algiers to amerykański zespół, który w swoich utworach łączy rocka, post-punk, elektronikę, gospel oraz soul. Grupa z Franklinem Jamesem Fisherem na czele, ma na swoim koncie 3 albumy studyjne. Najnowszy z nich – There Is No Year, ukazał się dokładnie miesiąc temu – 17 stycznia, nakładem wytwórni Matador.

There Is No Year – najnowszy album Algiers

Album został wyprodukowany przez Randalla Dunna i Bena Greenberga. W okresie poprzedzającym wydanie zespół wydał dwa single: Can the Sub_Bass Speak?, oraz Void, które znalazły się na rozszerzonej wersji płyty, jako bonusowe tracki. Koncepcja albumu opierała się na wierszu wokalisty zespołu Franklina Jamesa Fishera zatytułowanym Misophonia.

Krążek promują single Dispossession i We Can’t Be Found.

Algiers – Dispossession

Algiers w Polsce – data, bilety

Obecnie zespół rozpoczął europejską część trasy promującej najnowsze wydawnictwo. W jej ramach, już w najbliższym tygodniu, Amerykanie odwiedzą także Polskę. Materiału z There Is No Year będzie można posłuchać na żywo w czwartek, 21 lutego, w warszawskim klubie Hybrydy.

Bilety na ten koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.