Pierwsi artyści Tauron Nowa Muzyka 2017!


28 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Poznaliśmy pierwszych artystów przyszłorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka ogłosili pierwszych artystów kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2017. Didżejki techno, dźwiękowi eksperymentatorzy, raperzy oraz ekscentryczne zespoły jazzowe i rockowe zagrają w drugi weekend lipca w Katowicach.

Christian Löffler + Mohna (a/v live)
Gang Gang Dance
Fisz Emade Tworzywo
Porter Ricks
Thomas Brinkmann
Food & Hilde Marie Holsen
Paula Temple
Dr. Rubinstein
Ten Typ Mes

Karnety dwudniowe w cenie 180 zł dostępne są w sprzedaży do końca listopada. Karnety czterodniowe w promocyjnj cenie 300 zł można kupić tylko do końca grudnia.

Nie zapomnijcie cyklu koncertów Before Nowa Muzyka w Katowicach, który zapowiada przyszłoroczny festiwal. 3 grudnia w Jazz Club Hipnoza zagrają Christian S, Borusiade i Philipp Gorbachev – artyści z kosmopolitycznej wytwórni Comeme. 7 grudnia w NOSPR wystąpi Lubomyr Melnyk, uznawany za najszybszego pianistę świata. Niechęć da koncert w Jazz Club Hipnoza 11 grudnia, a 18 grudnia w tym samym miejscu wystąpi grupa Kristen.

Poznaliśmy pierwszych artystów przyszłorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka ogłosili pierwszych artystów kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2017. Didżejki techno, dźwiękowi eksperymentatorzy, raperzy oraz ekscentryczne zespoły jazzowe i rockowe zagrają w drugi weekend lipca w Katowicach. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →