Piękni i młodzi – mają kilkanaście lat i już podbijają świat. Boimy się pomyśleć, co będzie, kiedy dorosną… ;)


11 maja 2017

Podziel się newsem:

Gwiazdy Instagrama, dzieci celebrytów i młodzi geniusze… Jeszcze mają mleko pod nosem, a już wyznaczają trendy i mają miliony fanów na całym świecie. 

Jedni są sławni jedynie z tego, że są sławni, inni szacunek młodszych i starszych fanów zdobyli ciężką pracą i nonkonformistycznym podejściem.

Każdy z nich w ciągu zaledwie kilkunastu lat swojego (świadomego) życia odniósł spory sukces. Boimy się pomyśleć, co będzie, kiedy w końcu dorosną. Oczywiście, o ile wcześniej nie dadzą się zniszczyć zepsutemu światkowi showbiznesu. ;)

O tych „nastkach” jeszcze nieraz usłyszycie!

JADEN I WILLOW SMITH

Dzieci Willa Smitha to prawdziwe „dzieła sztuki” – oboje tworzą muzę, pracują w modelingu i kreują trendy. A do tego są bardzo niegrzecznymi dzieciakami!

 

LILLY ROSE DEPP

Córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis. Jest twarzą Chanel i obiecującą aktorką.

So nice meeting the sweetest and happiest puppy Daisy @underbiteunite ???❤?

Post udostępniony przez Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

 

KYLIE JENNER

Najmłodsza Kardashianka ma już dwie świetnie prosperujące firmy i prawie 100 milionów followersów na Instagramie. Poza tym swoje pieniądze młoda celebrytka inwestuje w nieruchomości. Jeszcze przed dwudziestką dorobiła się 4 posiadłości w Hollywood.

 

MADDIE ZIEGLER

Utalentowana tancerka, która zasłynęła dzięki teledyskom Sia.

no one does it like tonya ?

Post udostępniony przez maddie (@maddieziegler)

 

AMANDLA STENBERG

Widzowie pokochali ją za rolę w serialu Igrzyska Śmierci. Choć ma dopiero 17 lat aktywnie działa na rzecz równouprawnienia w USA, a wśród jej fanek znalazła się sama Beyonce!

Gwiazdy Instagrama, dzieci celebrytów i młodzi geniusze… Jeszcze mają mleko pod nosem, a już wyznaczają trendy i mają miliony fanów na całym świecie.  Jedni są sławni jedynie z tego, że są sławni, inni szacunek młodszych i starszych fanów zdobyli ciężką pracą i nonkonformistycznym podejściem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →