Piękna pracownia w industrialnym gdyńskim porcie należąca do Patryka Hardzieja jest MEGA!


20 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W Gdyni budynek portowy przeszedł zmiany. Jego wnętrze zamieniło się w pracownię należącą do pewnego artysty pochodzącego z Trójmiasta.

Hardziej Studio 10, którego założycielem jest Patryk Hardziej, po wielu latach, a dokładnie dziesięciu, zdalnej pracy doczekał się siedziby firmy mieszczącej się w industrialnej przestrzeni. Patryk jest polskim grafikiem, ilustratorem oraz twórcą niesamowitych okładek płyt czy plakatów eventowych.

Pracownia znajduje się Gdyni, skąd też Hardziej pochodzi. Udało mu się znaleźć wolną przestrzeń w samym sercu portu i miasta. Wnętrze jest minimalistyczne, panuje w niej bardzo dużo bieli, meble są w stylu vintage, a na ścianie wiszą prace samego założyciela studia graficznego. Tak wygląda budynek zewnątrz i wnętrze przed remontem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak po zmianach:

Foto: Hardziej Studio

W Gdyni budynek portowy przeszedł zmiany. Jego wnętrze zamieniło się w pracownię należącą do pewnego artysty pochodzącego z Trójmiasta. Hardziej Studio 10, którego założycielem jest Patryk Hardziej, po wielu latach, a dokładnie dziesięciu, zdalnej pracy doczekał się siedziby firmy mieszczącej się w industrialnej przestrzeni. Patryk jest polskim grafikiem, ilustratorem oraz twórcą niesamowitych okładek płyt czy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →