fot. Facebook

Jay-Z i duet Clipse zagrali na pierwszym pokazie Pharella w Paryżu


21 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Pharrell Williams otworzył swój pierwszy pokaz jako dyrektor kreatywny Louis Vuitton Men’s. Muzyka wsparli przyjaciele z branży muzycznej i filmowej.

Dyrektor kreatywny Pharrell Williams

Przed Pharrellem Williamsem stało niełatwe zadanie – zastąpić zmarłego projektanta, a prywatnie przyjaciela, Virgila Abloha, jako dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton Men’s. Niektóre osoby wątpiły w umiejętności muzyka, który de facto nie ma wykształcenia w kierunku projektowania mody, choć współpracował wcześniej z takimi markami jak Adidas, Tiffany, czy Chanel. Wczoraj wieczorem miał okazję zaprezentować swoją pierwszą kolekcję w Paryżu. Pharrell wybrał zresztą nietypowe miejsce na pokaz w plenerze, bo historyczny most Pont Neuf.

Pharrell zaprezentował kolekcję z motywem głównym „Kochankowie” (to zapewne odniesienie do filmu Kochankowie z Pont Neuf Leosa Caraxa z 1991 r.) W projektach wciąż dominuje charakterystyczny dla marki wzorek w kratę i powtarzają takie elementy jak perły, futra, jeans i odcienie kamuflażu. Pełen zapis z pokazu możecie zobaczyć poniżej:

Muzyczni goście Williamsa

Poza imponującą kolekcją ubrań artysta zadbał o odpowiednią oprawę muzyczną. Modele na pokazie Pharrella chodzili po złotym pasie w rytm muzyki granej na żywo. Podczas wydarzenia można było usłyszeć nowy utwór Clipse (No Malice i Pusha-T) zatytułowany roboczo Chains ‘N Whips.

Chór gospel zagrał utwór Pharrella JOY (Unspeakable), a Jay-Z dołączył do Williamsa na scenie, by wspólnie wykonać klasyczny utwór The Neptunes Frontin’ i On To The Next One.

Pokaz oglądało również wiele sław, a wśród nich m.in. Beyoncé, Rihanna i A$AP Rocky, Anitta, Zendaya, Maluma, Offset, Coi Leray, Tyler, The Creator, Willow i Jaden Smith, LeBron James.

Pharrell Williams otworzył swój pierwszy pokaz jako dyrektor kreatywny Louis Vuitton Men’s. Muzyka wsparli przyjaciele z branży muzycznej i filmowej. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dyrektor […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →