kadr z serialu „Pewnego razu na krajowej jedynce”

Polska ofensywa Netflixa trwa. Trailer „Pewnego razu na krajowej jedynce” już w sieci


03 listopada 2022

Podziel się newsem:

Netflix prezentuje trailer kolejnej polskiej produkcji. Pewnego razu na krajowej jedynce trafi na platformę już 1 grudnia.

Kolejna polska produkcja na Netflix

Netflix jakiś czas temu zaczął inwestować w polski rynek. W związku z tym na platformie zaczęły pojawiać się kolejne produkcje polskich twórców. Pośród seriali otrzymaliśmy między innymi 1983, W głębi lasu, Krakowskie potwory, Królową czy hitową Wielką wodę. Przyszedł czas na kolejną produkcję. Do sieci trafił bowiem pierwszy trailer serialu Pewnego razu na krajowej jedynce, który trafi na Netflixa 1 grudnia.

Pewnego razu na krajowej jedynce
fot. Netflix

2 miliony do odzyskania

Pewnego razu na krajowej jedynce to historia nieznajomych, którzy przypadkowo ruszają w trasę samochodem, należącym do mężczyzny, który uprzednio napadł na bank. W aucie znajdują 2 miliony złotych. Decydują się zatrzymać pieniądze, chociaż pozostający na wolności sprawca napadu zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Reżyserami Pewnego razu na krajowej jedynce Grzegorz Jaroszuk (Opowieści z chłodni) i Jakub Piątek (Prime Time), a autorką scenariusza Dorota Trzaska (Czeski błąd). W obsadzie znaleźli się między innymi Łukasz Garlicki, Juliusz Chrząstowski, Anna Ilczuk i wspomniany Jakub Piątek.

Trailer serialu Pewnego razu na krajowej jedynce

Sukces Wielkiej wody

Czy Pewnego razu na krajowej jedynce powtórzy świetny wynik Wielkiej wody? Popularność tamtego serialu w naszym kraju była więcej niż pewna. Jednak tak dobre przyjęcie poza granicami Polski należy rozpatrywać właśnie w kategoriach sukcesu. W pierwszym tygodniu serial ten był drugim najchętniej oglądanym nieanglojęzycznym serialem na świecie. Widzowie chętniej sięgali jedynie po Cesarzową Sisi. Wielka woda znalazła się w czołowej dziesiątce seriali nieanglojęzycznych w aż 78 państwach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych. Łącznie widzowie spędzili na oglądaniu polskiego serialu blisko 46 milionów godzin.

Netflix prezentuje trailer kolejnej polskiej produkcji. Pewnego razu na krajowej jedynce trafi na platformę już 1 grudnia. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kolejna polska […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →