kadr z serialu „Pewnego razu na krajowej jedynce”

Polska ofensywa Netflixa trwa. Trailer „Pewnego razu na krajowej jedynce” już w sieci


03 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix prezentuje trailer kolejnej polskiej produkcji. Pewnego razu na krajowej jedynce trafi na platformę już 1 grudnia.

Kolejna polska produkcja na Netflix

Netflix jakiś czas temu zaczął inwestować w polski rynek. W związku z tym na platformie zaczęły pojawiać się kolejne produkcje polskich twórców. Pośród seriali otrzymaliśmy między innymi 1983, W głębi lasu, Krakowskie potwory, Królową czy hitową Wielką wodę. Przyszedł czas na kolejną produkcję. Do sieci trafił bowiem pierwszy trailer serialu Pewnego razu na krajowej jedynce, który trafi na Netflixa 1 grudnia.

Pewnego razu na krajowej jedynce
fot. Netflix

2 miliony do odzyskania

Pewnego razu na krajowej jedynce to historia nieznajomych, którzy przypadkowo ruszają w trasę samochodem, należącym do mężczyzny, który uprzednio napadł na bank. W aucie znajdują 2 miliony złotych. Decydują się zatrzymać pieniądze, chociaż pozostający na wolności sprawca napadu zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Reżyserami Pewnego razu na krajowej jedynce Grzegorz Jaroszuk (Opowieści z chłodni) i Jakub Piątek (Prime Time), a autorką scenariusza Dorota Trzaska (Czeski błąd). W obsadzie znaleźli się między innymi Łukasz Garlicki, Juliusz Chrząstowski, Anna Ilczuk i wspomniany Jakub Piątek.

Trailer serialu Pewnego razu na krajowej jedynce

Sukces Wielkiej wody

Czy Pewnego razu na krajowej jedynce powtórzy świetny wynik Wielkiej wody? Popularność tamtego serialu w naszym kraju była więcej niż pewna. Jednak tak dobre przyjęcie poza granicami Polski należy rozpatrywać właśnie w kategoriach sukcesu. W pierwszym tygodniu serial ten był drugim najchętniej oglądanym nieanglojęzycznym serialem na świecie. Widzowie chętniej sięgali jedynie po Cesarzową Sisi. Wielka woda znalazła się w czołowej dziesiątce seriali nieanglojęzycznych w aż 78 państwach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych. Łącznie widzowie spędzili na oglądaniu polskiego serialu blisko 46 milionów godzin.

Netflix prezentuje trailer kolejnej polskiej produkcji. Pewnego razu na krajowej jedynce trafi na platformę już 1 grudnia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Kolejna polska produkcja na Netflix […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →