Paulina Przybysz rzuca wyzwanie dzielnym kobietom. “Bądźcie bohaterkami!”

Obserwuj nas na instagramie:

Kilka dni przed premierą swojego najnowszego singla Paulina Przybysz namawia – tańczcie, jak szalone i pokażcie się światu!

26 maja pojawi się najnowszy singiel Pauliny Przybysz pt. Dzielne Kobiety. Z tej okazji wokalistka zorganizowała na Facebook’u akcję, w której namawia dziewczyny do szalonego tańca.

Nagrajcie krótkie video pod muzykę mojego premierowego singla Dzielne kobiety. W swoich odważnych filmikach szalejcie, wyzwólcie tajemne siły, tańczcie jakby nikt nie patrzył! Nominujcie do wyzwania znajome!

Aby wziąć udział w akcji Pauliny Przybysz należy nagrać swój spontaniczny taniec i do 24 maja filmik zamieścić na swoim FB lub Instagramie z hasztagiem #dzielnekobiety. Fragment utworu Dzielne Kobiety znajdziecie klikając tutaj.

Spośród odważnych i szalonych kobiet wokalistka wybierze trzy osoby, które będą miały okazję porozmawiać z Pauliną Przybysz via live chat oraz otrzymają od piosenkarki niespodziankę.

A gdyby ktoś potrzebował inspiracji – to Paulina Przybysz do swojego nowego kawałka szaleje tak. :)

 

 

 

Kilka dni przed premierą swojego najnowszego singla Paulina Przybysz namawia – tańczcie, jak szalone i pokażcie się światu! 26 maja pojawi się najnowszy singiel Pauliny Przybysz pt. Dzielne Kobiety. Z tej okazji wokalistka zorganizowała na Facebook’u akcję, w której namawia dziewczyny do szalonego tańca. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →