PANTONE stworzyło dedykowaną paletę kolorów dla kobiet


25 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

A jaki jest Twój kolor?

Kobiety są również bardzo zróżnicowane, pod wieloma względami, takimi jak kształty i rozmiary ciała, preferencje dotyczące odzieży i akcesoriów, wyborów zawodowych i wiele innych.

PANTONE stworzyło kolekcję kolorów pod nazwą „Femininity Redefined”, która odzwierciedla zarówno subtelność, jak i skomplikowanie kobiecego świata.

Kolory są różne: od ciepłego bzu, łagodnej róży, złotej poświaty, kremu, pastelowego pergaminu, brudnożółtych barw i barw skóry, które reprezentują piękno kobiecej skóry.

Paleta kolorów dla Femininity Redefined reprezentuje piękno, które jest kobiecą formą, i docenia kobiety w ich różnych elementach i dziedzinach wiedzy.

 

A jaki jest Twój kolor? Kobiety są również bardzo zróżnicowane, pod wieloma względami, takimi jak kształty i rozmiary ciała, preferencje dotyczące odzieży i akcesoriów, wyborów zawodowych i wiele innych. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →