PANTONE

Pantone wybrał Kolor Roku 2022. Very Peri ma zachęcać do kreatywności i twórczej ekspresji

Podziel się newsem:

Poznaliśmy Kolor Roku 2022. Very Peri to połączenie niebieskiego z fioletem, który symbolizuje czas przemiany. Sprawdźcie, jak Instytut Pantone uzasadnia ten wybór.

Poznaliśmy Kolor Roku 2022

Właśnie poznaliśmy przewodnią barwę na nadchodzący 2022 rok. Wybór padł na fioletowo-niebieski odcień 17-3938 Very Peri. Po raz pierwszy na potrzeby Koloru Roku Instytut Pantone stworzył zupełnie nową barwę.

Wkraczając w świat bezprecedensowych zmian, wybór Pantone 17-3938 Very Peri przedstawia nową perspektywę i wizję zaufanej i lubianej rodziny niebieskich kolorów. Ale jednocześnie posiadając fioletowo-czerwony odcień, Pantone 17-3938 Very Peri prezentuje rześkie, radosne nastawienie i dynamiczną obecność, która zachęca do odważnej kreatywności i twórczej ekspresji

– powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Instytutu Pantone

PANTONE 17-3938 Very Peri, the Pantone Color of the Year 2022

Jak czytamy w uzasadnieniu:

Żyjemy w czasach przemian. PANTONE 17-3938 Very Peri jest symbolem globalnego ducha czasu i przemiany, przez którą przechodzimy. Gdy wychodzimy z intensywnego okresu izolacji, nasze pojęcia i standardy zmieniają się, a nasze życie fizyczne i cyfrowe połączyły się w nowy sposób. Projektowanie cyfrowe pomaga nam przekraczać granice rzeczywistości, otwierając drzwi do dynamicznego wirtualnego świata, w którym możemy odkrywać i tworzyć nowe możliwości kolorystyczne. Wraz z trendami w grach, rosnącą popularnością metawersu i rosnącą społecznością artystyczną w cyfrowej przestrzeni, PANTONE 17-3938 Very Peri ilustruje fuzję współczesnego życia i sposób, w jaki trendy kolorystyczne w cyfrowym świecie manifestują się w świecie fizycznym i vice versa.


Proces wyboru Koloru Roku Pantone wymaga przemyślanej analizy trendów. Eksperci przeczesują świat w poszukiwaniu nowych wpływów kolorystycznych. Inspiracje czerpią z przemysłu rozrywkowego, sztuki, mody, wszystkich dziedzin projektowania, popularnych celów podróży, a także stylu życia, zabawy i warunków społeczno-ekonomicznych. Wpływ na wybór Koloru Roku mają również nowe technologie, materiały i tekstury, media społecznościowe, a nawet nadchodzące wydarzenia sportowe, przyciągające uwagę całego świata.

Wybór wpływa na decyzje zakupowe w wielu branżach, w tym w branży modowej, wyposażenia wnętrz i wzornictwa przemysłowego, a także opakowań produktów i projektowania graficznego.

Pantone kolor roku
Pantone kolor roku
Pantone kolor roku

Poznaliśmy Kolor Roku 2022. Very Peri to połączenie niebieskiego z fioletem, który symbolizuje czas przemiany. Sprawdźcie, jak Instytut Pantone uzasadnia ten wybór. Poznaliśmy Kolor Roku 2022 Właśnie poznaliśmy przewodnią barwę na nadchodzący 2022 rok. Wybór padł na fioletowo-niebieski odcień 17-3938 Very Peri. Po raz pierwszy na potrzeby Koloru Roku Instytut Pantone stworzył zupełnie nową barwę. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →