Paluch wyrusza w trasę promującą nowy album! Złota Owca jest jeszcze lepsza, niż OKO?


04 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Poznański raper zagra 6 koncertów promujących jego najnowszy krążek Złota Owca. 

Po pokrytym podwójną platyną Ostatnim Krzyku Osiedla Paluch powraca z nowym materiałem. Nowy album byłego członka Aifam zostanie wydany nakładem BOR Records. Jak zapowiada singiel Kontrola jakości, brzmienie na krążku Złota Owca będzie o zdecydowanie cięższe w porównaniu do poprzedniej płyty Palucha.

Album Złota Owca ukaże się w sklepach 24 listopada, a kawałki z obu płyt poznańskiego rapera będzie można usłyszeć na koncertach w Radomiu, Koninie, Starogardzie Gdańskim, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie i Krakowie.

Poznański raper zagra 6 koncertów promujących jego najnowszy krążek Złota Owca.  Po pokrytym podwójną platyną Ostatnim Krzyku Osiedla Paluch powraca z nowym materiałem. Nowy album byłego członka Aifam zostanie wydany nakładem BOR Records. Jak zapowiada singiel Kontrola jakości, brzmienie na krążku Złota Owca będzie o zdecydowanie cięższe w porównaniu do poprzedniej płyty Palucha. Album Złota Owca […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.