fot. materiały prasowe

„Otwórz oczy” – jest pierwszy zwiastun nowego polskiego serialu Netflixa

Podziel się newsem:

Otwórz oczy to kolejna polska produkcja Netflixa. Będzie to serial sci-fi opowiadający o cierpiącej na amnezję nastolatce, która próbuje odzyskać swoje życie w klinice zaburzeń pamięci. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Otwórz oczy to serial, który powstał na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk Druga szansa. Książka ukazała się w 2018 roku, nakładem wydawnictwa Uroboros. 

Otwórz oczy – polski serial sci-fi wkrótce na Netflix

Jak czytamy w opisie serialu: Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku, w którym traci rodzinę. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Otwórz oczy – oficjalny teaser

Sprawdź także: Netflix zapowiada 9 nowych polskich produkcji

Otwórz oczy – twórcy, obsada, data premiery

Główną rolę w produkcji Netflixa zagrała debiutująca Maria Wawreniuk. Na ekranie towarzyszą jej: Ignacy Liss, Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

Za reżyserię serialu opowiadają Anna Jadowska i Adrian Panek. Scenariusz napisali Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska oraz Klara Kochańska. Serial produkuje MediaBrigade, a producentami wykonawczymi są Marcin Kurek oraz Cyprian Marchewka.

Otwórz oczy to intrygująca opowieść o wchodzeniu w dorosły świat i poszukiwaniu własnej tożsamości. Dla mnie interesujące w pracy nad tą historią było to, że opisując drogę głównej bohaterki sięgnęliśmy również do jej świata wewnętrznego. A pełna energii i pomysłów obsada, składająca się głównie z młodych aktorów, często pierwszy raz pojawiających się na ekranie, stworzyła atmosferę, która mam nadzieję, będzie odczuwalna w serialu.

Anna Jadowska, reżyserka serialu

Julka to bardzo współczesna bohaterka, która próbuje rozwiązać zagadkę swojej tożsamości i świata, w którym się znalazła. Musi zmierzyć się z kłamstwem i manipulacją, żeby odkryć prawdę. Jej historia jest pełna napięcia i kolejnych zwrotów akcji. To wyjątkowy projekt łączący gatunki, które bardzo cenię: romans, horror, film gotycki, oraz kino mystery, drogi i akcji czy teenage drama. Mieliśmy wielką frajdę kręcąc tę historię!

Adrian Panek, reżyser serialu

Otwórz oczy zadebiutuje na Netflixie 25 sierpnia.

Otwórz oczy zwiastun nowego polskiego serialu netflixa
fot. materiały prasowe

Otwórz oczy to kolejna polska produkcja Netflixa. Będzie to serial sci-fi opowiadający o cierpiącej na amnezję nastolatce, która próbuje odzyskać swoje życie w klinice zaburzeń pamięci. Zobaczcie pierwszy zwiastun. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →