Netflix zapowiada polski serial science-fiction „Otwórz oczy”


19 listopada 2020

Podziel się newsem:

Netflix ogłosił nowy polski serial oryginalny – Otwórz oczy. Tym razem jest to produkcja z gatunku science-fiction. Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Otwórz oczy – Netflix zapowiada kolejny polski serial oryginalny

Otwórz oczy to 6-odcinkowy serial w reżyserii Anny Jadowskiej (Erotica 2022, Dzikie róże) i Adriana Panka (Wilkołak, Daas). Scenariusz powstał na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk Druga szansa. W głównych rolach zobaczymy Marię Wawreniuk oraz Ignacego Lisa (który zagrał także w innej polskiej produkcji Netflixa Erotica 2022). Serial ma się pojawić na Netflixie w 2021 roku.

W opisie serialu czytamy: Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku, w którym traci rodzinę. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Otwórz oczy to intrygująca opowieść o wchodzeniu w dorosły świat i poszukiwaniu własnej tożsamości. Dla mnie interesujące w pracy nad tą historią było to, że opisując drogę głównej bohaterki sięgnęliśmy również do jej świata wewnętrznego. A pełna energii i pomysłów obsada, składająca się głównie z młodych aktorów, często pierwszy raz pojawiających się na ekranie, stworzyła atmosferę, która mam nadzieję, będzie odczuwalna w serialu.

Anna Jadowska, reżyserka serialu

Julka to bardzo współczesna bohaterka, która próbuje rozwiązać zagadkę swojej tożsamości i świata, w którym się znalazła. Musi zmierzyć się z kłamstwem i manipulacją, żeby odkryć prawdę. Jej historia jest pełna napięcia i kolejnych zwrotów akcji. To wyjątkowy projekt łączący gatunki, które bardzo cenię: romans, horror, film gotycki, oraz kino mystery, drogi i akcji czy teenage drama. Mieliśmy wielką frajdę, kręcąc tę historię!

Adrian Panek, reżyser serialu

Zobaczcie pierwsze zdjęcia zapowiadające serial:

Netflix Otwórz oczy
fot. materiały prasowe
Netflix Otwórz oczy
fot. materiały prasowe
Netflix Otwórz oczy
fot. materiały prasowe

Netflix ogłosił nowy polski serial oryginalny – Otwórz oczy. Tym razem jest to produkcja z gatunku science-fiction. Zobaczcie pierwsze zdjęcia. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Otwórz oczy – Netflix zapowiada kolejny polski […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →