kadr z filmu „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”

Orlando Bloom powróci do roli z „Piratów z Karaibów?”. Aktor jest chętny


21 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Piraci z Karaibów 6 mają powstać, ale wciąż niewiele o nich nie wiadomo. Czy pojawi się w nich kultowe trio Johnny Depp, Keira Knightley i Orlando Bloom? Ten ostatni wyraził chęć ponownego wcielenia się w postać Willa Turnera.

Orlando Bloom zagra w filmie Piraci z Karaibów 6?

Trwają prace nad kolejną częścią kultowej serii Piraci z Karaibów. Informację o realizacji szóstej części potwierdził w zeszłym roku producent Jerry Bruckheimer. Nie zdradził żadnych szczegółów na temat nadchodzącej produkcji, poza tym, że trwają rozmowy z Margot Robbie odnośnie odegrania przez nią jednej z głównych ról. Nic nie jest jednak przesądzone.

Podczas konferencji prasowej ostatniego sezonu Carnival Row, Orlando Bloom, który odegrał w filmie jedną z kluczowych ról, wypowiedział się na temat powrotu do Piratów z Karaibów 6 jako Will Turner. Dziennikarz zadał mu pytanie: gdybyś mógł wrócić do jednej poprzednich ról, którą byś wybrał?

Orlando Bloom w serialu „Carnival Row”

O kurcze, wiesz, wróciłem po 10 latach do roli Legolasa w Hobbicie. Pomyślałem: »To świetna zabawa!«. […] Myślę, że Will jest naprawdę wspaniałą postacią. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby zobaczyć, jak Will wyglądałby dzisiaj – był takim poważnym facetem, więc ciekawe byłoby zobaczyć, jaki jest po spędzeniu tak długiego czasu pod powierzchnią oceanu.

– odpowiedział Turner redaktorowi portalu „Parade”.

Czy w Piratach z Karaibów 6 zagra Depp?

Największym pytaniem, które stawiają sobie widzowie na temat obsady, jest oczywiście potencjalny udział w filmie Johnny’ego Deppa. Nie wiadomo, czy wróci on do ról, z których zasłynął przed procesem o zniesławienie, który wytoczył byłej żonie Amber Heard.

Aktor twierdził wcześniej, że nie wróci do obsady, nawet gdyby zaoferowano mu „300 milionów dolarów i milion alpak”. Od tego czasu jednak zmienił się jego publiczny wizerunek – medialna sprawa ujawniła przemoc stosowaną przez aktora, a także wobec niego. Być może twórcy zechcą wskrzesić jego rolę Jacka Sparrowa w Piratach z Karaibów 6, ale nic jeszcze nie potwierdzili.

Piraci z Karaibów
Johnny Depp jako Jack Sparrow

Przypominamy, że dotychczas pojawiło się pięć części słynnej serii Disneya: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003), Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006), Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (2007), Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (2011) oraz Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (2017).

Piraci z Karaibów 6 mają powstać, ale wciąż niewiele o nich nie wiadomo. Czy pojawi się w nich kultowe trio Johnny Depp, Keira Knightley i Orlando Bloom? Ten ostatni wyraził chęć ponownego wcielenia się w postać Willa Turnera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →