kadr z filmiku Johnny'ego Deppa dla Koriego

Johnny Depp powraca jako Jack Sparrow, by zrobić coś dobrego


16 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Johnny Depp powrócił w roli Jacka Sparrowa! Nie jest to jednak część najnowszych Piratów z Karaibów, a działalność charytatywna.

Powrót legendarnego kapitana Jacka Sparrowa

Johnny Depp ponownie jako Jack Sparrow? To prawdopodobnie marzenie każdego fana serii Piraci z Karaibów. Stwierdzenie, że niedawno znów się to wydarzyło, nie jest kłamstwem, jednak zdecydowanie nie mówimy tu o powrocie, na jaki wspomnieni fani czekają. Aktor dzięki działaniu fundacji Make-A-Wish usłyszał historię Koriego, 11-letniego chłopca, będącego ogromnym fanem Piratów z Karaibów, który przeszedł wiele operacji przeszczepu serca. Depp wcielił się więc ponownie w Jacka Sparrowa i nagrał film, w którym przekazuje chłopcu słowa otuchy i obiecuje śledzić jego kanał na YouTubie, wszystko to w sposób charakterystyczny dla fikcyjnej postaci. Wspomniane nagranie zamieszczone przez Kariego na jego kanale możecie zobaczyć poniżej.

Johnny Depp jako Jack Sparrow w filmie dla Koriego

Proces dekady

Filmik Johnny’ego Deppa nagrany dla Koriego jest jednym z pierwszych wystąpień od czasu tzw. procesu dekady między nim a Amber Heard. Aktor pozwał swoją byłą żonę o zniesławienie, jednak w trakcie sprawy wciąż pojawiały się nowe wątki i zarzuty wytaczane w obie strony. Depp został oskarżony w pewnym momencie nawet o gwałt na Heard. Ostatecznie jednak odtwórca roli Jacka Sparrowa wyszedł z procesu zwycięsko, o potencjalnych skutkach czego pisała na łamach naszego portalu Maja Kozłowska:

Proces Johnny Depp vs Amber Heard oglądało się jak rozrywkę, nie po to, żeby zobaczyć, jak wygrywa „sprawiedliwość”. To punkt zapalny, który w mojej opinii nieco podważa jego wartość, wraz z wygraną Deppa, który miał szansę być głosem niewysłuchanych mężczyzn.

Johnny Depp powrócił w roli Jacka Sparrowa! Nie jest to jednak część najnowszych Piratów z Karaibów, a działalność charytatywna. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →