fot. materiały prasowe

“Opowieści Podręcznej” powróci z szóstym sezonem, który będzie ostatnim


10 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Opowieści Podręcznej powrócą na ekrany z szóstym sezonem. Jak się jednak okazuje, będzie to ostatnia odsłona produkcji.

Opowieść przekazana po raz ostatni

Adaptacja powieści Margaret Atwood powróci na nasze ekrany już 14 września w dwuczęściowej odsłonie piątego sezonu. Wiemy już również, że doczekamy się także szóstego sezonu, który będzie niestety ostatnim przystankiem przed końcem produkcji.

Przeczytaj także: Książka, której nie da się spalić. Powstał ognioodporny egzemplarz „Opowieści podręcznej”

Opowieści podręcznej
fot. kadr z serialu

Taką informację przekazał w czwartkowym oświadczeniu producent wykonawczy i showrunner serialu Miller.

To był prawdziwy zaszczyt opowiedzieć historię przełomowej powieści Margaret Atwood i przerażająco istotnego dla nas świata. Cieszymy się, że możemy przedstawić widzom szósty i ostatni sezon „Opowieści podręcznej. Jesteśmy wdzięczni Hulu i MGM za umożliwienie nam opowiedzenia tej historii, która niestety pozostała tak samo aktualna jak zawsze, i jesteśmy zachwyceni naszymi niesamowitymi fanami za ich niezachwiane wsparcie, bez którego nigdy byśmy tutaj nie dotarli.

Kilka słów dodał również Craig Erwich, prezes ABC Entertainment, Hulu i Disney Branded Television Streaming Originals.

Pięć lat temu, prawie co do dnia, „Opowieść podręcznej” przeszła do historii, gdy stała się pierwszym programem, który wygrał nagrodę Emmy za usługę przesyłania strumieniowego. Od tamtej pory praca z jednymi z najlepszych kreatywnych talentów w naszej branży nad tym programem była dla mnie przywilejem i przyjemnością – odrębną i wyjątkową grupą ludzi, którzy nadal produkują najwyższej jakości telewizję, która stworzyła i nadal tworzy i ma znaczący wpływ kulturowy. Bruce, Warren, Lizzie i cały zespół MGM byli niesamowitymi partnerami i mamy nadzieję, że fanom spodobają się te dwa ostatnie sezony

Przypomnijmy, że serialowi udało się wygrać aż 15 nagród Emmy, w tym wyróżnienie za najlepszy dramat w 2017 roku. Serial telewizyjny Opowieść podręcznej jest tworzony przez Bruce’a Millera. Producentami wykonawczymi są również Warren Littlefield, Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, Yahlin Chang, Rachel Shukert, Sheila Hockin, John Weber, Frank Siracusa, Steve Stark i Kim Todd.

Opowieści Podręcznej powrócą na ekrany z szóstym sezonem. Jak się jednak okazuje, będzie to ostatnia odsłona produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Opowieść przekazana po raz ostatni Adaptacja powieści […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →