kadr z serialu „Opowieść podręcznej", Hulu

Premiera piątego sezonu “Opowieści podręcznej” już we wrześniu

Obserwuj nas na instagramie:

Serwis Hulu ogłosił datę premiery piątej odsłony serialu Opowieść podręcznej. Nowe odcinki pojawią się we wrześniu. Sprawdźcie szczegóły.

Znamy datę premiery 5. sezonu Opowieści podręcznej

Opowieść podręcznej powróci z piątym sezonem w serwisie Hulu 14 września. Wraz z datą premiery serwis streamingowy udostępnił dwa zdjęcia z nadchodzącego sezonu, na których widzimy Elisabeth Moss jako June Osborne i Yvonne Strahovski wcielającą się w Serenę Joy Waterford.

Znamy datę premiery 5. sezonu serialu Opowieść podręcznej
kadr z serialu Opowieść podręcznej, Hulu
Znamy datę premiery 5. sezonu serialu Opowieść podręcznej
kadr z serialu Opowieść podręcznej, Hulu

Sprawdź także: Książka, której nie da się spalić. Powstał ognioodporny egzemplarz Opowieści podręcznej

W nadchodzącym sezonie June czekają konsekwencje za zabicie męża Sereny, Freda Waterforda (Joseph Fiennes), co miało miejsce pod koniec czwartego sezonu. Jak czytamy w zapowiedzi:

June ponosi konsekwencje za zabicie komandora Waterforda, w trakcie gdy stara się na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje podnieść swój status w Toronto, gdy wpływy Gilead wkradają się do Kanady.

Dowódca Lawrence współpracuje z ciotką Lidią, gdy próbuje zreformować Gilead i zdobyć władzę. June, Luke i Moira walczą z Gilead na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego połączenia się z Hannah.

Oprócz wspomnianych wcześniej z Elisabeth Moss i Yvonne Strahovski, w piątym sezonie wystąpią także: Bradley Whitford (Joseph Lawrence), Max Minghella (Nick Blaine), O-T Fagbenle (Luke Bankole), Samira Wiley (Moira Strand), Ann Dowd (Ciotka Lydia Clements), Madeline Brewer (Janine Lindo), Sam Jaeger (Mark Tuello), Amanda Brugel (Rita Blue) i debiutująca w serialu Christine Ko. W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Alexis Bledel, która grała Emily Malek, nie pojawi się w nowych odcinkach.

Serwis Hulu ogłosił datę premiery piątej odsłony serialu Opowieść podręcznej. Nowe odcinki pojawią się we wrześniu. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Znamy datę premiery 5. sezonu Opowieści […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →