materiały promocyjne

Nowi artyści na Open’er Festival 2023. Kto dołączył do line-upu?


05 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do bogatego programu muzycznego Open’er Festival 2023 dołączyło kilku nowych artystów. Fani r&b, współczesnego jazzu i brzmień gitarowych będą zadowoleni. Kogo zobaczymy w Gdyni?

SZA na Open’er Festival 2023

Organizatorzy ogłosili, że SZA wystąpi na Open’er Festival 2023. Autorka hitowego albumu SOS zagra na głównej scenie drugiego dnia festiwalu 29 czerwca. Wieść o headlinerce była jedną z kilku artystek, które dołączyły dzisiaj do line-upu letniego festiwalu.

Open’er Festival ogłasza koncert Kaleo

Do Gdyni powraca islandzki indie rockowy zespół Kaleo. Publika zakochała się w charakterystycznych gitarowych brzmieniach oraz mocnym wokalu lidera grupy JJ Juliusa Sona, które poznaliśmy na albumach A/B i Surface Sounds. 1 lipca zagrają na Tent Stage! Na żywo prawdopodobnie usłyszymy takie single jak Way down We Go, All the Pretty Girls, czy No Good.

Jazzowy kwintet Ezra Collective 29 czerwca

Entuzjastom jazzu z Wielkiej Brytanii spodoba się ogłoszenie występu kwintentu Ezra Collective. Jego skład zasilają perkusista Femi Koleoso, słynny klawiszowiec Joe Armon-Jones, basista TJ Koleoso, trębacz Ife Ogunjobi i saksofonista tenorowy James Mollison. Zespół łączy jazz z afrobeatem, hip-hopem i soulem i często współpracuje z innymi londyńskimi muzykami jazzowymi, takimi jak Nubya Garcia oraz Moses Boyd. Na Open’er Festival 2023 zagrają już 29 czerwca na Alter Stage.

Line-up Open’era powiększa się o PinkPantheress

Artystka PinkPantheress dołącza do line-upu Open’er Festival 2023. To brytyjska wokalistka i autorka tekstów w stylu bedroom pop, która eksperymentuje również z gatunkami drum and bass czy alt-pop. Zagra 1 lipca na Tent Stage!

Kto jeszcze zagra w Gdyni? Alter Stage wzbogaciło wielu różnorodnych artystów. 28 czerwca hardcore’owy zespół ZULU. Tego samego dnia publikę rozgrzeje szwedzki duet Deki Alem z pogranicza gatunków drum’n’bass, grunge i rap. Na tej samej scenie następnego dnia pojawi się Ash Olsen, norweska raperka.

Dotychczasowe ogłoszenia

Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd znaleźli się m.in. Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lizzo, Lil Nas X, SZA, Rina Sawayama, Paolo Nutini, OneRepublic, Queens of the Stone Age, Thundercat, Nothing But Thieves, Machine Gun Kelly, Alyona Alyona, Metro Boomin, Caroline Polachek, Girl in Red, Young Fathers. Open’er Festival 2023 odbędzie się między 28 czerwca a 1 lipca w Gdyni.

Do bogatego programu muzycznego Open’er Festival 2023 dołączyło kilku nowych artystów. Fani r&b, współczesnego jazzu i brzmień gitarowych będą zadowoleni. Kogo zobaczymy w Gdyni? Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! SZA […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →