fot. RCA

SZA wystąpi na Open’er Festival 2023!


05 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Autorka hitowego albumu SOS wystąpi pierwszy raz w Polsce.

SZA wystąpi drugiego dnia Open’er Festival 2023

Line-up Open’er Festival 2023 powiększa się o wielkie nazwisko. SZA wystąpi 29 czerwca na scenie głównej festiwalu. Z pewnością jest to jedno z największych dotychczasowych ogłoszeń Open’era.

Hitowy album SOS

Artystka wydała w zeszłym roku drugi album studyjny SOS, który zdobył ogromne uznanie słuchaczy i był jednym z najlepiej sprzedających się krążków przez wiele tygodni po premierze. 23 utwory wchodzące w skład krążka zawierały między innymi współprace z takimi artystami, jak Phoebe Bridgers czy Travis Scott. Amerykańska piosenkarka otrzymała za niego szereg nominacji do nagrody Grammy.

SZA prezentuje tracklistę albumu, a na niej... nieżyjący od 18 lat raper
okładka albumu „SOS”

Kill Bill na żywo

W Gdyni usłyszymy takie hity artystki jak Kill Bill, do którego SZA stworzyła wyjątkowy teledysk inspirowany słynnym filmem Tarantino, a także inne utwory z SOS, takie jak Snooze, Low, Nobody Gets Me czy Shirt. Przypominamy, że artystka wydała w 2017 pierwszy album Ctrl. W swojej muzyce łączy pop ze zmysłowym R&B.

Solána Imani Rowe, czyli SZA, to bez wątpienia ewenement we współczesnym R&B. Artystka wyróżnia się wielką wrażliwością i głosem przekazującym cały wachlarz emocji

– zapowiedzieli organizatorzy Open’er Festival 2023.

Kto wystąpi na Open’er Festival w 2023 roku?

Jeden z największych polskich letnich festiwali odbędzie się w tym roku między 28 czerwca a 1 lipca. Cztery dni Open’er Festival zapewni nam dawkę muzycznych wrażeń z wielu gatunków. Dotychczas ogłoszono występy takich artystów jak Lizzo, Lil Nas X, Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Alyona Alyona, Caroline Polachek, Christine and the Queens, Club2020, Machine Gun Kelly i wielu innych. Szczegóły na temat programu festiwalu znajdziecie na stronie internetowej.

Autorka hitowego albumu SOS wystąpi pierwszy raz w Polsce. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! SZA wystąpi drugiego dnia Open’er Festival 2023 Line-up Open’er Festival 2023 powiększa się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →