Olga Polikowska rusza w trasę koncertową po Polsce


01 października 2019

Podziel się newsem:

Olga Polikowska po udanym debiucie i kilku występach w Warszawie wyrusza na koncerty do innych miast w Polsce. Sprawdźcie, dokąd dotrze Trasa Pełna Blasku!

Od dawna wiadomo, że nic tak nie weryfikuje debiutanckiego materiału jak sytuacja koncertowa. Olga Polikowska debiut ma już za sobą. W kwietniu ukazała się jej pierwsza EPka Blask, która zawiera sześć elektro-popowych utworów w języku polskim i trzy subtelne piano wersje.

Weryfikację koncertową właściwie też już zaliczyła. Chociażby pokazując się premierowo szerszej publiczności podczas festiwalu Spring Break w Poznaniu, gdzie zachwyciła krytyków i dziennikarzy, ale także zdobyła przychylność i uwagę fanów.

Olga Polikowska – koncerty

Następnie Olga Polikowska zagrała jeszcze kilka letnich koncertów w Warszawie, a teraz wyrusza na muzyczny podbój kolejnych miast w Polsce. Jesienią artystka odwiedzi sześć miast, gdzie z pewnością zaprezentuje materiał z EPki Blask oraz najnowszy, wakacyjny singiel Szum. Możemy się również spodziewać kilku premierowych nowości, gdyż wokalistka pracuje nad swoim pierwszym albumem długogrającym.

Olga Polikowska – Szum

Trasa Pełna Blasku

Koncerty z Trasy Pełnej Blasku będą tanecznymi wieczorami pełnymi elektronicznych brzmień i zaklętych w nich emocji. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Olga Polikowska trasa koncertowa

Olga Polikowska po udanym debiucie i kilku występach w Warszawie wyrusza na koncerty do innych miast w Polsce. Sprawdźcie, dokąd dotrze Trasa Pełna Blasku! Od dawna wiadomo, że nic tak nie weryfikuje debiutanckiego materiału jak sytuacja koncertowa. Olga Polikowska debiut ma już za sobą. W kwietniu ukazała się jej pierwsza EPka Blask, która zawiera sześć […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także