Ólafur Arnalds ponownie zagra w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Polska to już stały przystanek na trasach koncertowych Ólafura Arnaldsa – islandzkiego producenta i kompozytora. Tym razem artysta przyjedzie do nas z nowym materiałem!

W listopadzie 2019 roku Ólafur Arnalds zakończył trwającą prawie dwa lata i obejmującą 145 koncertów na całym świecie, trasę promującą ostatni album Islandczyka – re:member. Jednym z ostatnich przystanków na tej trasie był wyjątkowy koncert w katowickim NOSPRze (relację z tego koncertu przeczytacie tutaj!), gdzie muzyk po raz kolejny oczarował polską publiczność. Zrobi to również w tym roku!

Nowy materiał Ólafura Arnaldsa nadchodzi!

Jak na razie Ólafur zrobił sobie krótką przerwę od koncertowania, ale nie od muzyki. Niedawno premierę miał chociażby jego wspólny utwór z RY XOceans.

Artysta zapowiada również, że pracuje nad nowym materiałem. Efekty tej pracy będziemy mogli usłyszeć na żywo już jesienią!

Ólafur Arnalds ponownie w Polsce

Pod koniec 2020 roku islandzki kompozytor ponownie wyrusza w światową trasę koncertową re:act, na której nie zabraknie takich miast jak Nowy Jork, Chicago, San Francisco, czy Los Angeles, które będzie wyjątkowym zakończeniem całej trasy, bo Ólafur wystąpi tam w niezwykłej sali koncertowej Walta Disney’a.

Wśród tych miast znalazła się również Polska! Arnalds przyjedzie do nas z nowym materiałem 1 października 2020 roku i tym razem zagra w niemniej wyjątkowym miejscu – Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Szykuje się kolejny, wyjątkowy wieczór w objęciach rozkosznych, islandzkich brzmień!

Ólafur Arnalds w Polsce

Polska to już stały przystanek na trasach koncertowych Ólafura Arnaldsa – islandzkiego producenta i kompozytora. Tym razem artysta przyjedzie do nas z nowym materiałem! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →