Nowy, pełen emocji singiel od Ólafura Arnaldsa


24 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Islandzki kompozytor nie zwalnia tempa. Nowy singiel Ólafura Arnaldsa właśnie ujrzał światło dzienne. Posłuchajcie emocjonalnej kompozycji Woven Song.

Ólafur Arnalds zapowiada album some kind of peace nowym singlem Woven Song

Ólafur Arnalds zaostrza nasze apetyty na jego nowy, nadchodzący album. some kind of peace, które ukaże się już 6 listopada, będzie dwunastym wydawnictwem w dorobku islandzkiego kompozytora. Poza znanymi już utworami Back To The Sky oraz We Contain Multitudes, które ukazały się w ostatnim czasie, znajdzie się na nim również kompozycja Woven Song. Sam Arnalds mówi o swoim nowym utworze:

Woven Song jest jedną z pierwszych piosenek, które napisałem na album some kind of peace, ale ostatecznie stała się momentem definiującym proces pisania. To metafora bycia obejmowanym przez coś większego niż ty sam podczas odkrywania nowych terytoriów, uczucie bycia trzymanym, gdy otwierasz swoje serce.

Ólafur Arnalds some kind of peace

Zobacz teledysk do nowego utworu Ólafura Arnaldsa – Woven Song

Ólafur przyzwyczaił nas już do tego, że dźwięki wypływające spod jego dłoni to emocje w najczystszej postaci. Nie inaczej jest w przypadku Woven Song. Utworowi towarzyszy dodatkowo piękny teledysk, stworzony przez Thomasa Vanza. Zobaczcie!

Ólafur Arnalds – some kind of peace, tracklista i okładka albumu

Zapowiada się, że some kind of peace będzie kolejnym niezwykle poruszającym wydawnictwem na koncie Ólafura Arnaldsa. I dobrze, bo przecież właśnie za te emocje i autentyczność go pokochaliśmy. A co jeszcze znajdzie się na albumie?

Na some kind of peace złoży się łącznie dziesięć kompozycji. Wśród nich nie zabraknie gości! Na albumie usłyszymy bowiem również Bonobo, JFDR oraz Josin. Zobaczcie, jak prezentuje się tracklista płyty:

  1. Loom (feat. Bonobo)
  2. Woven Song
  3. Spiral
  4. Still / Sound
  5. Back To The Sky (feat. JFDR)
  6. Zero
  7. New Grass
  8. The Bottom Line (feat. Josin)
  9. We Contain Multitudes
  10. Undone
Ólafur Arnalds some kind of peace
Ólafur Arnalds – some kind of peace, okładka albumu

Ólafur Arnalds o albumie some kind of peace

Kompozytor mówi o swoim nadchodzącym wydawnictwie:

Ten album jest o tym, co to znaczy być żywym, bać się bezbronności i jak ważne są rytuały. To album osobisty, mój najbardziej osobisty jak dotąd, osadzony na tle świata pogrążonego w chaosie.

Wlałem całą swoją miłość, marzenia i lęki do tego albumu poprzez magiczny, lecz trudny proces. Ale rezultat jest czymś, co sprawia, że jestem niezmiernie dumny i szczęśliwy, że robię to, co robię.

Zobaczcie zapowiedź albumu some kind of peace!

Islandzki kompozytor nie zwalnia tempa. Nowy singiel Ólafura Arnaldsa właśnie ujrzał światło dzienne. Posłuchajcie emocjonalnej kompozycji Woven Song. Ólafur Arnalds zapowiada album some kind of peace nowym singlem Woven Song Ólafur Arnalds zaostrza nasze apetyty na jego nowy, nadchodzący album. some kind of peace, które ukaże się już 6 listopada, będzie dwunastym wydawnictwem w dorobku […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.