Ólafur Arnalds ponownie w Polsce – koncert w Katowicach


05 listopada 2019

Podziel się newsem:

Islandzki muzyk ponownie odwiedzi Polskę już za chwilę! Tym razem Ólafur Arnalds zagra koncert w wyjątkowej przestrzeni NOSPR w Katowicach. Zapraszamy!

Ólafur Arnalds w Polsce

Ólafur Arnalds to pochodzący z Islandii multiinstrumentalista i producent muzyczny, który zachwycał nas już nie raz. Chociażby na początku tego roku, podczas dwóch koncertów, które zagrał w Polsce. Wtedy w ramach supportu towarzyszyła mu na scenie równie niezwykła Hania Rani. Drugi raz – podczas festiwalu Colours of Ostrava w Czechach, o czym więcej przeczytacie w naszej relacji. Czy zachwyci nas ponownie?

olafur arnalds

Ólafur Arnalds koncert w NOSPR, Katowice

Z pewnością, ponieważ tym razem muzyk zagra w wyjątkowym miejscu. Muzyka Ólafura Arnaldsa już 18 listopada wypełni przestrzeń Sali Koncertowej w niezwykłym budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Czego możecie się spodziewać po tym koncercie?

Z pewnością współtwórca słynnego duetu Kiasmos odejdzie trochę tego wieczoru od elektronicznych bitów na rzecz harmonijnych, subtelnych i melancholijnych kompozycji, którymi poruszy Wasze najwrażliwsze receptory. Ólafur zaprezentuje w główniej mierze materiał, ze swojego ostatniego, przełomowego albumu re:member, który ukazał się w 2018 roku.

Ólafur Arnalds – re:member

Przy tym wszystkim, dzięki rewolucyjnej technologii, artysta zagra jednocześnie na aż trzech instrumentach. Jesteście ciekawi jak to wszystko razem będzie wyglądało i brzmiało? Z pewnością perfekcyjnie! Zachęcamy jednak abyście przekonali się o tym na własnej skórze. Zapraszamy 18 listopada do NOSPR w Katowicach na koncert Ólafura Arnaldsa!

Olafur Arnalds

Islandzki muzyk ponownie odwiedzi Polskę już za chwilę! Tym razem Ólafur Arnalds zagra koncert w wyjątkowej przestrzeni NOSPR w Katowicach. Zapraszamy! Ólafur Arnalds w Polsce Ólafur Arnalds to pochodzący z Islandii multiinstrumentalista i producent muzyczny, który zachwycał nas już nie raz. Chociażby na początku tego roku, podczas dwóch koncertów, które zagrał w Polsce. Wtedy w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.