OFF Festival prezentuje OFF MINE, czyli digitalową część festiwalu


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

OFF MINE to digitalowa część OFF Festivalu, którą współtworzyć mogą wszyscy fani wydarzenia. Sprawdźcie szczegóły.

OFF MINE, czyli OFF Festival w digitalu

W związku z odwołaniem tegorocznej edycji OFF Festivalu, jego twórcy postanowili stworzyć ogólnodostępną przestrzeń dla fanów katowickiego festiwalu w sieci. Ma ona służyć odkrywaniu muzyki, rozmowie i wymianie doświadczeń między ludźmi, których łączy miłość do muzyki, przez cały rok.

OFF MINE, czyli digitalowa część festiwalu jest inicjatywą, którą współtworzyć mogą wszyscy. Organizatorzy, udostępniając własne kanały komunikacji, umożliwią Wam dotarcie do odbiorców o podobnym profilu zainteresowań. W OFF MINE możecie podzielić się swoją twórczością lub opowiedzieć własną festiwalową historię.

OFF MINE – jak się zaangażować?

W OFF MINE możecie wziąć udział na dwa sposoby:

  • Jako twórca – ta opcja skierowana jest do osób, które tworzą swoją muzyczne blogi/fanpage i chcą rozpocząć swój cykl lub pojedynczą publikację w ramach OFF MINE. Swoje przykładowe teksty możecie przesyłać tutaj
  • Jako fan festiwalu – tutaj każdy może opowiedzieć swoją festiwalową historię oraz podzielić się muzycznymi inspiracjami w formie playlisty

Oprócz tego, powstała także grupa na Facebooku, w której możecie brać udział w dyskusjach lub je inicjować.

Na początku września na stronie festiwalu pojawi się specjalna zakładka OFF MINE. Autorem pierwszego tekstu będzie Artur Rojek – pomysłodawca, twórca i dyrektor artystyczny OFF Festival Katowice.


Przyszłoroczna edycja OFF Festivalu odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia 2021 roku. Wśród dotychczas potwierdzonych artystów, których usłyszymy w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach znaleźli się: Caribou, Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python.

OFF MINE to digitalowa część OFF Festivalu, którą współtworzyć mogą wszyscy fani wydarzenia. Sprawdźcie szczegóły. OFF MINE, czyli OFF Festival w digitalu W związku z odwołaniem tegorocznej edycji OFF Festivalu, jego twórcy postanowili stworzyć ogólnodostępną przestrzeń dla fanów katowickiego festiwalu w sieci. Ma ona służyć odkrywaniu muzyki, rozmowie i wymianie doświadczeń między ludźmi, których łączy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.