Ofelia prezentuje teledysk, którym wspiera środowisko LGBT+


24 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ofelia właśnie podzieliła się nowym teledyskiem do utworu To do pana. Tym wyjątkowym klipem artystka wyraża swoje wsparcie wobec środowiska LGBT+.

Polscy artyści muzyką walczą z homofobią

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak polscy artyści, wspierają środowisko LGBT+ i walkę z homofobią. Dziś mamy tego kolejny przejaw. Ofelia właśnie zaprezentowała nowy klip, do pochodzącego z jej debiutanckiego albumu utworu To do pana.

Ofelia To do Pana

Ofelia i jej teledysk o poszanowaniu i miłości, bez względu na orientację seksualną

Kompozycja, która już sama w sobie jest poruszająca i przepełniona emocjami, została dodatkowo uzupełniona o wyjątkowy teledysk, którym Ofelia wyraża swoje niezrozumienie wobec piętnowania osób ze względu na to, kogo kochają.

Obserwuje to, co dzieje się na świecie, jak i w naszym kraju. Rodzi się we mnie ogromna niezgoda, na podział, jaka miłość jest właściwa, a jaka nie. Chcę być spokojna o moich bliskich, widzieć uczucie bez podziału i strachu. Poszanowanie podstawowych praw człowieka, to coś o co każdy z nas powinien usilnie zabiegać

Ofelia – To do pana, czyli historie ludzkiej miłości. Miłości każdej. Miłości do człowieka.

W klipie udział wzięły trzy pary: Magda Jagnicka z Kornelem Tomasikiem, Radek Pestka z Romanem Gelo oraz Ania Dębicka z Oliwią Lis. Każda z nich zaprasza widza do swojego intymnego świata i przedstawia historię własnej miłości. Miłości często pełnej strachu i samotności, co podkreśla fakt, że tylko para heteroseksualna nagrała swoje ujęcia w przestrzeni publicznej, w otoczeniu innych ludzi.

Klip miał przede wszystkim pokazać prawdę, więc kiedy obserwujesz czyjąś miłość, jedyne, co ciśnie się na usta, to uśmiech. Taki był nasz plan filmowy, pełen uśmiechu, poszanowania i cieszę się, że poznałam tyle wspaniałych osób. Udało nam się stworzyć ciepłą, bezpieczną atmosferę – co dobija się w finalnym efekcie

Tak o swoim najnowszym teledysku wypowiada się jego pomysłodawczyni i reżyserka – Ofelia. Zobaczcie efekty!

Ofelia – To do pana, zobaczcie teledysk

Ofelia właśnie podzieliła się nowym teledyskiem do utworu To do pana. Tym wyjątkowym klipem artystka wyraża swoje wsparcie wobec środowiska LGBT+. Polscy artyści muzyką walczą z homofobią Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak polscy artyści, wspierają środowisko LGBT+ i walkę z homofobią. Dziś mamy tego kolejny przejaw. Ofelia właśnie zaprezentowała nowy klip, do pochodzącego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.