Debiut roku? Przed Wami nowy album Ofelii!


16 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ofelia to tegoroczne objawienie na polskiej scenie muzycznej. Jej dwa single Zaraz i Tu zachwyciły wielu. Teraz możecie posłuchać jej debiutanckiego albumu w całości!

Kto powiedział, że najlepszej płyty roku nie można wydać dopiero w listopadzie? Taką płytą może się okazać debiutancki album Ofelii. Artystki, która pojawiła się trochę znikąd, jednak wszyscy już ją gdzieś widzieli… To właśnie wokół jej albumu padają takie opinie.

Ofelia – Zaraz, posłuchaj

Debiutancki album Ofelii już dostępny

Iga Krefft z pewnością nie raz pojawiała się na ekranach Waszych telewizorów. Dziś jednak zachwyca nie grą aktorką, a wyjątkowym głosem i kompozycjami, które niesamowicie rozczulają.

Debiutancki album Ofelii o tym samym tytule – Ofelia, to zbiór dwunastu wyjątkowych utworów. Znajdziecie tam szybkie, energetyczne piosenki, takie jak znany już pierwszy singiel z płyty – Zaraz, bardziej nastrojowe, a nawet nostalgiczne kompozycje, jak w przypadku Tu, a nawet momenty elektroniczne i dość eksperymentalne. Oto cała tracklista albumu:

 1. Intro
 2. Meteoryt
 3. Tu
 4. Paczuli
 5. Ćma
 6. Zaraz
 7. Dwa Słowa
 8. To Do Pana
 9. Ofelia
 10. Dzieci Sauté
 11. Pejotl
 12. Dawno
ofelia album

To, co spina debiut Ofelii w spójną całość, to jego folkowy wydźwięk w każdej odsłonie jaką na nim słyszymy i oczywiście czarujący wokal, w którym nie sposób się nie zadurzyć. Nie możecie przegapić tego wyjątkowego debiutu!

Zobacz teledysk do singla Ofelii – Tu

A co się wydarzy z Ofelią, jej debiutanckim albumem i jak potoczy się kariera tej artystki? Jesteśmy tego bardzo ciekawi, bo artystka jest wręcz skazana na sukces! Trzymamy kciuki!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.