materiały prasowe

Ochman zadebiutuje jeszcze w tym roku


22 października 2021

Podziel się newsem:

Krystian Ochman to prawdziwe objawienie polskiej sceny muzycznej. Debiutancki album tego artysty ukarze się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły!

Krystian Ochman – fenomen polskiej sceny muzycznej

Po zwycięstwie w 11. edycji popularnego, telewizyjnego talent show – The Voice of Poland, Krystian Ochman szturmem podbił serca polskich odbiorców muzyki. Spośród tłumu debiutujących wokalistów wyróżnia go nie tylko rzadko spotykany, tenorowy głos, ale również wyjątkowa charyzma, która pozwoliła mu swój klasyczny wokal połączyć z współczesną, elektroniczną produkcją, a całość twórczości osadzić w mainstreamowym nurcie.

Ochman – Światłocienie, posłuchaj!

Po kolejnych sukcesach Ochmana, takich jak chociażby zwycięstwo na tegorocznym, 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką Prometeusz, czas na jego fonograficzny debiut. Artysta z zaskoczenia zapowiedział właśnie swój pierwszy album, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Krystian Ochman – Prometeusz, KFPP Opole 2021

Debiutancki album Krystiana Ochmana nadchodzi! Kiedy premiera?

Płyta, zatytułowana po prostu Ochman będzie miała swoją premierę dokładnie 19 listopada 2021 roku. Oczywiście nie zabraknie na niej takich singli jak popularne Światłocienie, Wielkie tytuły, wspomniany Prometeusz, Wspomnienie, czy ostatnia premiera artysty – utwór Ten sam ja.

Album Ochman ukaże się nakładem wytwórni Universal Music Poland, a jego preorder już teraz można zamawiać na stronie empik.com. Nie przegapcie tej premiery! To z pewnością jeden z ciekawszych debiutów na polskiej scenie w ostatnich latach.

Ochman album okładka data premiery preorder
Ochman – okładka albumu

Krystian Ochman to prawdziwe objawienie polskiej sceny muzycznej. Debiutancki album tego artysty ukarze się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły! Krystian Ochman – fenomen polskiej sceny muzycznej Po zwycięstwie w 11. edycji popularnego, telewizyjnego talent show – The Voice of Poland, Krystian Ochman szturmem podbił serca polskich odbiorców muzyki. Spośród tłumu debiutujących wokalistów wyróżnia go […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →