fot. Disney+

Jest nowy plakat oraz zwiastun serialu „Obi-Wan Kenobi”


04 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen Disney podzielił się nowym zwiastunem serialu Obi-Wan Kenobi.

Niech Moc będzie z Wami, bo dziś czwarty maja

Czwarty maja to wyjątkowy dzień dla każdego fana Gwiezdnych wojen. Właśnie wtedy marka stworzona przez George’a Lucasa obchodzi swoje nieoficjalne święto. Dzień ten jest też okazją do dzielenia się nowymi materiałami promocyjnymi związanymi z grami, serialami i filmami. Nie inaczej jest dzisiaj. Disney zaprezentował nowy plakat oraz kolejny zwiastun nadchodzącego serialu Obi-Wan Kenobi!

Jest nowy plakat oraz zwiastun serialu „Obi-Wan Kenobi”
plakat serialu Obi-Wan Kenobi, fot. Disney+

Materiał wideo jest nieco krótszy od pierwszej zajawki, jednak zawiera całkowicie nowe sceny. Sprawdźcie!

Obi-Wan Kenobi, zobacz zwiastun

Obi-Wan w ukryciu

Akcja serialu dzieje się dziesięć lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów, gdzie Obi-Wan odniósł swoją największą porażkę w postaci upadku i przejścia swojego ucznia oraz przyjaciela Anakina Skywalkera na Ciemną Stronę Mocy. Mistrz Jedi ukrywa się przed rosnącym w siłę Imperium, które nie ustaje w poszukiwaniach bohatera. W roli głównej wystąpi oczywiści Ewan McGregor. Do Odległej Galaktyki powróci także Hayden Christensen, który w Epizodzie II oraz Epizodzie III grał ucznia Obi-Wana, Anakina Skywalkera, późniejszego Dartha Vadera. Powrót zaliczą także Joel Edgerton (Owen Lars) oraz Bonnie Piesse (Beru Lars). W obsadzie znajdują się również: Benny Safdie, O’Shea Jackson Jr., Maya Erskine, Moses Ingram, Simone Kessell, Indira Varma, Sung Kang, Kumail Nanjiani oraz Rupert Friend. W serialu zobaczymy znanych z animowanych Rebeliantów Inkwizytorów – użytkowników Mocy na usługach Imperium, którzy tropią ocalałych Jedi. Sześcioodcinkowy Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 27 maja nie jednym, a dwoma odcinkami. Serial wyreżyserowała Deborah Chow.

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen Disney podzielił się nowym zwiastunem serialu Obi-Wan Kenobi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Niech Moc będzie z Wami, bo dziś czwarty maja Czwarty maja […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →