Nowy album Britney Spears nazywa się “Glory”


04 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

To jedna z najbrzydszych okładek, jakie widzieliśmy od dawna.

Nowy album Britney Spears nazywać się będzie Glory i ukaże się już 26 sierpnia. Płytę promuje spokojny i dość bezpieczny singiel “Make Me…” z G-Eazym, który zadebiutował na 17. miejscu na Billboardzie. Raper 25 sierpnia zagra koncert w Warszawie.

O nowej płycie wiadomo na razie niewiele, poza standardowymi zapewnieniami o “najlepszej rzeczy, jaką zrobiłam od dawna”, pracy “powolnej, ale z determinacją” oraz “byciu tym razem bardziej u steru”. Na razie wiemy też, że Britney pracowała nad płytą z Burnsem (znanym m.in. z utworu “Y.S.L.M (You Stopped Loving Me)” nagranym z Fredem Falke), a jak pokazuje wiele przykładów z całej jej kariery – od Baby One More Time po Femme Fatale – najlepiej wypada jednak, gdy do akcji wkracza Max Martin. Niemniej jednak, życzymy powodzenia!

Britney Spears Glory

 

Kanye marzy o collabie z IKEA. Na razie będzie płyta z Drakiem

To jedna z najbrzydszych okładek, jakie widzieliśmy od dawna. Nowy album Britney Spears nazywać się będzie Glory i ukaże się już 26 sierpnia. Płytę promuje spokojny i dość bezpieczny singiel “Make Me…” z G-Eazym, który zadebiutował na 17. miejscu na Billboardzie. Raper 25 sierpnia zagra koncert w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →