Nowe albumy od Roberta Smitha i The Cure nadchodzą


14 września 2020

Podziel się newsem:

Lider kultowej grupy The Cure zdradził, że kończy właśnie prace nad dwoma albumami – zespołowym oraz swoim solowym. Sprawdź szczegóły!

Robert Smith o współpracy z The Cure

Wokalista The Crue miał naprawdę pracowity rok. Kilka dni temu ukazał się jego najnowszy singiel, który powstał we współpracy z grupą Gorillaz w ramach ich najnowszej serii i albumu The Song Machine.

Gorillaz i Robert Smith – Strange Timez, posłuchaj

W wywiadzie na temat tego utworu, którego Smith udzielił stacji BBC 6 Music, artysta opowiedział o kulisach pracy z Gorillaz. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Damon Albarn, wokalista i producent wirtualnego zespołu, wysłał mu utwór Strange Timez, gdy Smith był w trakcie pracy nad 10-minutowym utworem zamykającym nowy album The Cure, który opisał jako „10 minut intensywnej zagłady i mroku”.

Robert Smith kończy pracę nad nowym albumem The Cure i solowym debiutem

Zapytany o odczucia odnośnie tego dziwnego, pandemicznego roku powiedział dodał:

Szkoda mi ludzi, którzy mieli plany na ten rok, bo okazał się dla nich katastrofalny. Z mojej perspektywy, cieszę się, że zrobiliśmy tak wiele w zeszłym roku, bo ten był po prostu całkowicie dziwny.

Planowałem w tym roku dokończenie albumu z The Cure, nad którym pracę rozpoczęliśmy w 2019, dokończenie mojego solowego albumu, a także ukończenie digitalizacji dekad materiałów, aby stworzyć z nich film z Timem Pope o historii zespołu. Skorzystałem więc na tej sytuacji, bo nic mnie nie rozpraszało i mogłem dokończyć to, co sobie zaplanowałem.

The Cure album

Nowy album The Cure będzie pierwszym nowym wydawnictwem zespołu od dwunastu lat, czyli wydanej w 2008 roku płyty 4:13 Dream. Jednak jeszcze ciekawszym wątkiem zdaje się być solowy album Roberta Smitha, o którym artysta mówi już od 2001 roku. Wygląda na to, że tym razem prace nad debiutem lidera The Cure są zaawansowane. Pozostaje czekać na efekty!

The Cure – 4:13 Dream, posłuchaj albumu

Lider kultowej grupy The Cure zdradził, że kończy właśnie prace nad dwoma albumami – zespołowym oraz swoim solowym. Sprawdź szczegóły! Robert Smith o współpracy z The Cure Wokalista The Crue miał naprawdę pracowity rok. Kilka dni temu ukazał się jego najnowszy singiel, który powstał we współpracy z grupą Gorillaz w ramach ich najnowszej serii i […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →