materiały prasowe

Nowa płyta White Lies już dostępna


18 lutego 2022

Podziel się newsem:

18 lutego oznacza, że As I Try Not To Fall Apart, nowy album White Lies, jest już dostępny. Sprawdź najnowsze wydawnictwo zespołu.

White Lies po raz… szósty!

As I Try Not To Fall Apart jest już szóstą płytą w dyskografii White Lies. Krążek jest zarówno ich powrotem do korzeni, jak i najbardziej ekspansywnym albumem w historii zespołu. Przeplatają się tu wybuchowy rock, elektro-popowe bangery, elementy progresywnego rocka, a nawet funkowe rytmy i jedne z najlepszych hooke’ów w twórczości Brytyjczyków. Tracklista i okładka płyty prezentują się następująco:

  1. Am I Really Going To Die
  2. As I Try Not To Fall Apart
  3. Breathe
  4. I Don’t Want To Go To Mars
  5. Step Outside
  6. Roll December
  7. Ragworm
  8. Blue Drift
  9. The End
  10. There Is No Cure For It
okładka płyty As I Try Not To Fall Apart zespołu White Lies, [PIAS] Recordings 2021

Niezmiennie o śmiertelności

Mija prawie 14 lat, od kiedy zespół wydał swój przełomowy singiel – Death. Nowy krążek jest blisko związany z tą tematyką.

Myślę, że stroną śmierci lub śmiertelności, którą uważam za interesującą, jest fakt, że wszyscy wiemy, że to się stanie oraz to, jak bardzo różnie ludzie do tego podchodzą. Prawdopodobnie już nigdy nie nagramy albumu w taki sposób, w jaki stworzyliśmy ten.

mówi Charles Cave, basista i główny autor tekstów zespołu

Wokalista Harry McVeigh dodaje z kolei, że może to być jedna z najlepszych płyt White Lies. Krążek As I Try Not To Fall Apart promują single As I Try Not To Fall Apart, I Don’t Wan’t To Go To Mars, Am I Really Going To Die oraz najnowszy z nich – Blue Drift. Brytyjczycy przyjadą do Polski w ramach promocji wydawnictwa. White Lies zagrają 4 maja 2022 roku. Koncert odbędzie się w warszawskiej Progresji.

White Lies – Blue Drift

18 lutego oznacza, że As I Try Not To Fall Apart, nowy album White Lies, jest już dostępny. Sprawdź najnowsze wydawnictwo zespołu. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →