Nocny Kochanek zagra na Nocnym Targu Towarzyskim

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Fani heavy metalu - szykujcie się! Nocny Kochanek nadchodzi z koncertem w Poznaniu. Będzie to wyjątkowy koncert, bo grupa zagra na Nocnym Targu Towarzyskim.

Nocny Kochanek, czyli bezkompromisowy heavy metal z jajem

Nocnego Kochanka przedstawiać chyba nie trzeba. To polski zespół heavy metalowy, który jak nikt potrafi dzielić polską publiczność – na tych, którzy ich kochają i tych, którzy ich nienawidzą. Ta grupa nie idzie na kompromisy. Grają na swoich zasadach, a kontrowersja to coś, co ich napędza.

Mówi się o nich, że mają jaja, co chyba się opłaca, bo ich najnowszy, wydany rok temu album Randka w Ciemność bardzo szybo uzyskał status złotej płyty i dodatkowo jest nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Metal. A jak kawałki z tego krążka sprawdzają się na żywo?

Nocny Kochanek – koncert w Poznaniu na Nocnym Targu Towarzyskim, bilety

Ponoć dobrze, ale najlepiej będzie jeśli przekonacie się o tym sami. Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Nocny Kochanek w zbliżające się coraz bardziej wakacje zagra bowiem w wyjątkowym miejscu – na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. To letnia miejscówka kulturalno-imprezowa i jeden z ważniejszych punktów na koncertowej mapie stolicy Wielkopolski.

Na Nocnym Targu Towarzyskim, potańczycie, zabawicie się i dobrze zjecie. A 6 sierpnia 2020 roku usłyszycie tam również Nocnego Kochanka! Nie przegapcie tego wydarzenia i już dziś kupcie bilety na koncert na Biletomat.pl!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
60 - 70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.