fot. materiały prasowe

Niklas Paschburg – harmonia ambientu. Artysta koncertuje po Polsce z Dobrawą Czocher


19 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Niklas Paschburg, uznany kompozytor i muzyk, który w swym brzmieniu łączy klasyczne struktury z wpływami popu i ambientu, zagra w Polsce pięć niezwykłych koncertów. Podczas jego trasy na scenie będzie towarzyszyć mu Dobrawa Czocher.

Niklas Paschburg – wrażliwość utkana z klasyki

Niemiecki muzyk zyskał już sobie rozgłos i uznanie. Charakterystyczną cechą jego muzyki jest subtelne łączenie tropów muzyki klasycznej z nowoczesnym popem oraz elementami ambientu. Tym samym brzmienie artysty zyskuje sobie niemalże filmową głębię. Niklas Paschburg dał się zresztą poznać jako utalentowany twórca soundtracków oraz ścieżek dźwiękowych – odpowiada m.in. za kompozycje do francuskiej produkcji Presque. Słynie ze swej finezji oraz z niezwykle naturalnego dozowania napięcia. Emocje w jego wykonaniach są niezwykle szczere, a przy tym – pompowane z nadzwyczajną kontrolą.

Już wkrótce będziecie mogli przekonać się o tym na żywo. Artysta wraz z Dobrawą Czocher zagra w Polsce pięć koncertów w pięciu różnych miastach.

Przeczytaj: Hania Rani i Dobrawa Czocher z ważnym i przejmującym obrazem do utworu „Malasana”

Nikklas Paschburg koncerty bilety
fot. materiały promocyjne

Suma przeplatanych uczuć

Podczas polskich koncertów na scenie Niklasowi Paschburgowi będzie towarzyszyć Dobrawa Czocher – utytułowana wiolonczelistka, która ma na koncie współprace m.in. z Hanią Rani. Artystka tworzy materiał na swój pierwszy solowy album instrumentalny, a osobą odpowiedzialną za jego produkcję, jest właśnie Niklas. Dobrawa uświetni występ niemieckiego muzyka, uzupełniając go o drugi luft do wentylacji uczuć. Z tą dwójką na scenie emocje sięgną zenitu.

Niklas Paschburg – Opera

Niklas Paschburg – trasa koncertowa – bilety

Artysta już w marcu tego roku razem z gościem specjalnym – Dobrawą Czocher zagra w Polsce aż pięć wyjątkowych koncertów. Muzyk wystąpi w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie, a bilety na wszystkie wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

23 marca 2022 roku – Tama, Poznań – bilety
24 marca 2022 roku – Kwadrat, Kraków – bilety
25 marca 2022 roku – Stary Klasztor, Wrocław – bilety
27 marca 2022 roku – Drizzly Grizzly, Gdańsk – bilety
28 marca 2022 roku – Niebo, Warszawa – bilety

Niklas Paschburg, uznany kompozytor i muzyk, który w swym brzmieniu łączy klasyczne struktury z wpływami popu i ambientu, zagra w Polsce pięć niezwykłych koncertów. Podczas jego trasy na scenie będzie towarzyszyć mu Dobrawa Czocher. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]


ZOBACZ: Hania Rani & Dobrawa Czocher – “Inner Symphonies”, Warszawa – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →