kadr z teledysku do utworu "Diet Coke"

Pusha T w kolejnym singlu promującym album Nigo


04 marca 2022

Podziel się newsem:

Nigo po raz kolejny zaskakuje słuchaczy. Po zaprezentowaniu singli z gościnnym udziałem A$AP Rocky’ego, a także Kid Cudiego producent wypuszcza utwór z Pushą T. Sprawdź szczegóły.

Niezwykle ciekawy projekt prosto z Japonii

Dla wielu słuchaczy Nigo jest z pewnością dużą niewiadomą. Założyciel Teriyaki Boyz, znany jest głównie nie z działań muzycznych, a z produkcji odzieży. Jest on powiem właścicielem marki Bape (A Bathing Ape). Ostatnie działania muzyczne Nigo sięgają 2000 roku i jego debiutanckiej płyty Ape Sounds. Producent postanowił jednak powrócić w tym roku i robi to z wyjątkowym przytupem. I Know Nigo ma trafić na streamingi 25 marca i jak do tej pory usłyszeliśmy już single z takimi postaciami jak A$AP Rocky oraz Kid Cudi. Na wydanym dziś trzecim utworze z płyty, Hear Me Clearly gościnnie udziela się Pusha T. Według doniesień wśród gości na I Know Nigo znajdą się także Tyler, The Creator, Pharrell Williams czy Lil Uzi Vert co potwierdza tylko, że warto czekać na premierę albumu pochodzącego z Japonii producenta.

Pusha T, Nigo – Hear Me Clearly

Powrót Pushy T

Po czterech latach od wydania niezwykle ciepło przyjętej EP-ki zatytułowanej DAYTONA Pusha T powraca. W 2022 ma ukazać się jego najnowszy album. Jak do tej pory mieliśmy okazję usłyszeć jeden singiel, który prawdopodobnie znajdzie się na najnowszym projekcie rapera. W singlu Diet Coke, za bit odpowiadają 88-Keys oraz Kanye West, którego zobaczyć możemy także na teledysku do utworu. Jeśli wierzyć temu co twierdzi Ye, sam bit czekał na jego dysku 15 lat, aż wreszcie oddał go Pushy.

Nigo po raz kolejny zaskakuje słuchaczy. Po zaprezentowaniu singli z gościnnym udziałem A$AP Rocky’ego, a także Kid Cudiego producent wypuszcza utwór z Pushą T. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →