Nie uwierzycie, gdzie Kendrick Lamar był przez ostatnich 300 tygodni!


08 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar jest drugim raperem w historii, któremu udało się tak długo być na szczycie!

Kendrick Lamar 17 sierpnia zagra na scenie głównej Kraków Live Music Festival 2018, ale przez ostatnich 300 tygodni raper na dobre zakotwiczył się na… liście Billboardu!

Jego wydana w 2012 roku płyta “Good kid, m.A.A.d city” od daty premiery przez czas ten nie schodziła z zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie!

Jedynym raperem, któremu wcześniej udało się tego dokonać jest Eminem. W swoim dorobku ma on aż 3 krążki, które spędziły na liście Billboard 200 ponad 300 tygodni. Rekord z kolei należy od wielu lat do zespołu Pink Floyd, którego krążek “Dark Side of The Moon” nie schodził z zestawienia przez 937 tygodni, czyli ponad… 10 lat!

Gratulujemy i tym bardziej nie możemy się doczekać koncertu Kendricka Lamara w Krakowie!

Kendrick Lamar jest drugim raperem w historii, któremu udało się tak długo być na szczycie! Kendrick Lamar 17 sierpnia zagra na scenie głównej Kraków Live Music Festival 2018, ale przez ostatnich 300 tygodni raper na dobre zakotwiczył się na… liście Billboardu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →