fot. materiały prasowe

NEXT FEST Music Showcase & Conference, czyli nowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski!


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

Już za pół roku w Poznaniu odbędzie się premierowa edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference – nowej imprezy showcase’owej na mapie Polski.

NEXT FEST Music Showcase & Conference – będzie co robić na wiosnę!

Showcase’owy festiwal powraca do Poznania! NEXT FEST Music Showcase & Conference to nowe wydarzenie na muzycznej mapie nie tylko stolicy województwa wielkopolskiego, ale i całej Polski. Nawiązujący do nieistniejącego już Spring Breaka showcase ponownie ściągnie do Poznania artystów, którzy zagrają łącznie kilkadziesiąt koncertów w całym mieście. Na NEXT FEST zaprezentuje się zarówno topka polskich muzyków, jak i nowe twarze, dopiero wchodzące w koncertowy świat. Nie braknie oczywiście najróżniejszych dyskusji, paneli i warsztatów z przedstawicielami branży muzycznej. Wszystko będzie odbywać się w kilkunastu poznańskich lokalizacjach. Showcase zawita zatem między innymi do Tamy, Dublinera, CK Zamku, Starego Kina czy Schronu, a skoro wiosna, to znajdzie się także miejsce dla scen plenerowych.

Ostatnie lata były wyjątkowo trudne dla środowiska muzycznego, a szczególnie dla młodych artystów. Na szczęście taki jest porządek świata, że po zimie następuje wiosna – festiwalowa wiosna! 

Trudne czasy wymagają nowych rozwiązań. W mieście, gdzie równoprawne idee spotykają się z szacunkiem, wiele lat temu zrodziła się szczera potrzeba wymiany muzycznych doświadczeń. 

Pora więc na nowe otwarcie, zbudowane na solidnych fundamentach. Muzyczny Poznań deklaruje: (Let’s) make spring great again! 

NEXT FEST powstaje ku inspiracji publiczności, mediów i branży muzycznej. NEXT FEST to miejsce, w którym odkryjecie nowe, ulubione zespoły, artystki i artystów gotowych stać się „the next big thing”. 

To miejsce, gdzie poczujecie wsparcie dla różnych idei i nurtów, zobaczycie na własne oczy potencjał zjawiskowej muzyki i poznacie osoby, które profesjonalnie urzeczywistniają marzenia debiutujących gwiazd. U nas poczujecie się zauważone i wysłuchani

– zapowiadają organizatorzy.

Pierwsza edycja nowego showcase’u odbędzie się w Poznaniu, w dniach 20-22 kwietnia 2023 roku!

NEXT FEST Music Showcase & Conference, czyli nowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski!
materiały prasowe

Sprawdź także: Burning Man: czy tak wygląda festiwal przyszłości?

Już za pół roku w Poznaniu odbędzie się premierowa edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference – nowej imprezy showcase’owej na mapie Polski. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →