fot. Maciej Chomik

Orange Warsaw Festival 2023 z kolejnym ogłoszeniem. Kto dołączył do do line-upu?


21 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Orange Warsaw Festival 2023 powoli nabiera kształtów. Po piątkowym ogłoszeniu przyszła pora na odsłonięcie kolejnej karty.

Orange Warsaw Festival 2023 z kolejnym ogłoszeniem

Pierwszymi ogłoszonymi artystami na przyszłorocznym Orange Warsaw Festival 2023 jest Sam Smith, który do Polski przyjedzie w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowszą płytę Gloria. Premiera krążka została zaplanowana na 23 stycznia 2023 roku. Sam Smith jest jednocześnie pierwszym headlinerem warszawskiej imprezy i zagra 2 czerwca na zakończenie pierwszego dnia festiwalu.

Organizatorzy jeszcze nie wyciągają z rękawa wszystkich asów, ale odsłaniają kolejne karty. Drugim ogłoszeniem kolejnej edycji warszawskiego festiwalu jest brytyjska grupa The 1975! Lekko ponad miesiąc temu Matty Healy i ekipa wydali swój piąty studyjny album. Being Funny in a Foreign Language otrzymało bardzo wysokie oceny i szybko wspięło się na brytyjskie listy przebojów. Grupa wystąpiła w naszym kraju po raz ostatni na Open’er Festival 2019. W 2021 roku panowie mieli zagrać w Warszawie solowy koncert, ale wydarzenie się nie odbyło. The 1975 zagrają 3 czerwca. Orange Warsaw Festival 2023, co z resztą jest niezmienne od 2015 roku, odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Orange Warsaw Festival 2023 z kolejnym ogłoszeniem. Kto dołączył do Sama Smitha?
fot. Orange Warsaw Festival

The 1975 – Happiness

Orange Warsaw Festival 2022: wspomnień czar

Tegoroczny Orange Warsaw Festival był pierwszą edycją imprezy po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zagrali między innymi Tyler, The Creator, Nas i Stormzy, ale nie brakło także propozycji dla fanów nieco bardziej popowych i alternatywnych brzmień. W Warszawie pojawili się Florence and the Machine, Charli XCX czy Sigrid. Zapraszamy do sprawdzenia zarówno naszej fotorelacji z tego wydarzenia, jak i tekstowych relacji z poszczególnych koncertów minionego festiwalu.

Orange Warsaw Festival 2023 powoli nabiera kształtów. Po piątkowym ogłoszeniu przyszła pora na odsłonięcie kolejnej karty. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Orange Warsaw Festival 2023 z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →